سرمایه گذاری در پروژه نیل

تعداد کل سهام : 10000

تعداد سهام فروخته شده : 101

مبلغ سرمایه گذاری شده : 101,000,000 تومان

تعداد سهام باقیمانده : 9899

قیمت هر سهم : 1,000,000 تومان

تاریخ اتمام خرید : 1399/12/29 تومان

برای خرید سهام باید وارد شوید

f62abb5eaa736b58c23350b88d80ac0f - نیل

مقدمه:

در سال­های اخیر با ظهور بیت­کوین مفهومی تحت عنوان ارزهای دیجیتال بر سر زبان ها افتاد که به دنبال آن صدها رمزارز جدید ایجاد شدند؛ در نتیجه ی ایجاد این رمزارزها بازار عظیمی حول این دارایی های دیجیتال شکل گرفت. امروزه افراد بسیاری از این رمزارزها برای انجام پرداخت های بین المللی استفاده می­کنند اما حجم اصلی این بازار مربوط به صرافی­های ارزهای دیجیتال است.

در همین راستا با پیش بینی شکل گیری بازاری بالقوه در ایران، شرکت نوآی به عنوان یکی از اولین شرکت های ایرانی فعال در زمینه بلاکچین تصمیم به راه اندازی اکسچنج ارزهای دیجیتال با برند “نیل” گرفت.

1 slUzJEq thaMXJhIT7iD3Q - نیل

نیل چیست؟

نیل اکسچنج و پلتفرمی برای معاملات ارزهای دیجیتال در ایران میباشد که زیرساختی امن و قدرتمند را برای ترید ارزهای دیجیتال فراهم میکند. لازم به ذکر است که این پروژه، به دلیل استفاده فناوری جدید و مدل برنامه نویسی خود از مزیت زیرساخت توزیع شده استفاده مینماید.

neel en - نیل

وضعیت فعلی پروژه:

آدرس سایت:

Neel.ir

گردش مالی روزانه

بین 100 میلیون تومان تا 2 میلیارد تومان

تعداد کاربر

4000 کاربر

معرفی محصول:

نیل دارای دو کلاینت وبسایت و اپلیکیشن است که کاربران به راحتی میتوانند از طریق وبسایت یا اپ اقدام به خریداری، نگهداری و فروش ارزهای دیجیتال نمایند؛ در واقع نیل در عین حال که یک صرافی ارز دیجیتال می­باشد، همزمان کیف پولی امن برای نگهداری رمزارزها است که در شرایط تحریمی مناسب کاربران ایرانی است.

screencapture localhost 60134 new neel user html market html 2020 - نیل
155a798fa5af4db4075ea2c0eb0a6ebf - نیل

تجزیه و تحلیل بازار:

در حال حاضر طبق آمار سایت coinmarketcap بازار ارزهای دیجیتال شامل 7533 رمزارز است که ارزش کل این بازار بیش از 394 میلیارد دلار می ­باشد؛ همچنین گردش مالی 24 ساعته این بازار بیش از 100 میلیارد دلار می باشد.

حجم بازار ارزهای دیجیتال در ایران طبق آمار ارائه شده توسط انجمن بلاکچین ایران، روزانه بیش از 50 میلیون دلار اعلام شده است که البته با توجه به غیر رسمی بودن این آمار میتوان گفت میزان واقعی گردش مالی رمزارزها احتمالا چند برابر این عدد باشد.

رقبا:

rogaba 1 - نیل

مزایای نیل:

زیرساخت بلاکچین

ساختار پایه نیل به صورت توزیع یافته توسعه داده شده است و به عبارتی نیل اولین اکسچنج بر بستر بلاکچین در ایران و منطقه می باشد.

اپلیکیشن کاربردی

در حال حاضر تنها اپلیکیشن کاربردی ایرانی مربوط به نوبیتکس است که به دلیل ضعف های موجود در آن خلاء یک اپ کاربردی و جامع در این بازار احساس می شود.

امنیت بالا

ساختار توزیع یافته نیل باعث میشود امنیت این سرویس بسیار بالا باشد و کاربران در محیطی امن از خدمات آن استفاده کنند.

زیرساخت بلاکچین

به دلیل ایجاد شبکه ای برای اتصال بلاکچین های مختلف به سامانه، فرآیند اضافه کردن ارزهای جدید به نیل بسیار سریع بوده و در ادامه به مزیتی مهم برای نیل تبدیل خواهد شد.

مدل های درآمدی:

کارمزد معاملات: مدل اصلی درآمدی پروژه، کسر کارمزد از معاملات کاربران است که بین 0.1 درصد تا 0.5 درصد و بر اساس سطح معاملاتی کاربر متغیر است.

نیل دارای یک توکن اختصاصی با نام نیل کوین یا به اختصار NEEL است که برای مواردی مانند پرداخت کارمزد و یا با هدف کسب سود، توسط کاربران خریداری خواهد شد و بر اساس کیفیت ارائه خدمات ممکن است قیمت آن افزایش یابد. برای مثال بهترین نمونه توکن BNB مربوط به اکسچنج binance.com است که قیمت آن تا 30 دلار نیز رسیده است؛ این توکن ها قابل بازتولید خواهند بود تا در بازه های زمانی مختلف باتوجه به وضعیت بازار یا نیاز شرکت برای جذب سرمایه دوباره عرضه شوند.

روش درآمدی بعدی در نیل، دریافت هزینه برای پذیرش توکن و کوین ها میباشد که این هزینه در بایننس 250 بیت کوین و معادل یک میلیون و ششصد و پنجاه هزار دلار است!

پیش بینی درآمد نیل:

pishbini - نیل

مدل های سرمایه گذاری:

سرمایه گذاری به صورت سهامدار در شرکت:

در این روش رقم سرمایه گذاری میبایست بین 500 میلیون تومان تا یک میلیارد تومان باشد و به ازای یک میلیارد تومان، 10 درصد سهام مدیریتی ارائه میشود.

سرمایه گذاری به صورت تضمینی:

در این روش رقم سرمایه گذاری متغیر بوده و مضربی از یک میلیون تومان میباشد. در این حالت، ریسکی متوجه سرمایه گذاران نبوده و سود تضمینی به سرمایه گذاران ارائه میشود.

سهامدار نیل شده و درآمد ارزی بدست بیاورید:

برای سرمایه گذاری تضمینی تعداد سهام را انتخاب و سپس خریداری نمایید:

تعداد کل سهام : 10000

تعداد سهام فروخته شده : 101

مبلغ سرمایه گذاری شده : 101,000,000 تومان

تعداد سهام باقیمانده : 9899

قیمت هر سهم : 1,000,000 تومان

تاریخ اتمام خرید : 1399/12/29 تومان

برای خرید سهام باید وارد شوید

در صورتی که قصد سرمایه گذاری به صورت سهامداری در شرکت دارید فرم زیر را پر کنید:

نیل