استارتاپ به سبک اسنپ

ایده استارتاپ جدید سریکو (به سبک اسنپ)

در ایده های استارتاپی وقتی اصطلاح به سبک اسنپ رو به کار می بریم منظورمان ایده هایی با مدل کسب و کار marketplace هست که ارائه دهندگان خدمات به دریافت کنندگان آن متصل می شوند.این نوع استارتاپ ها نقش واسطه ای دارند و به دلیل محبوبیت اسنپ در ایران این اصطلاح را به کار می بریم.

در ایده باران قبلا هم ایده ای به سبک اسنپ معرفی کرده ایم که در لینک زیر قابل دسترسی است و امروز می خواهیم یک ایده دیگر به این سبک معرفی کنیم که دارای بازار هدف بسیار بزرگی در ایران است و میتواند به استارتاپی موفق تبدیل شود.

ایده استارتاپ به سبک اسنپ شماره 1

 

استارتاپ به سبک اسنپ

در این ایده استارتاپی یک بازار هدف خاص را انتخاب کرده و ایده ای جدید برای آن ها ارائه میدهیم که یک سری از مشکلات برطرف شوند و در ادامه نیز مدل های درآمدی ممکن برای آن را بررسی میکنیم.

در کل هدف اصلی در ایده باران حرکت در مسیر کارآفرینی گروهی است و این را بارها اشاره کرده ایم در مسیر این اهداف کسانی که علاقمند کارآفرینی در ایران و راه اندازی استارتاپ هستند به راحتی میتوانند وارد خانواده ایده باران شوند.

این ایده را با هدف تحریک ذهنتان مطالعه کنید و در صورتی که علاقمند همکاری در این ایده یا سایر ایده های استارتاپی هستید با گروه ایده باران در تماس باشید.

 

کاربر گرامی برای مشاهده مطالب ویژه ابتدا در سایت عضو شده و سپس از بخش خرید اشتراک ایده باران، ایده بارانی ویژه شوید.
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *