inten

گام های اولیه برای شروع کسب و کار در دنیای تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیک امروزه به عنوان یکی از ابزار های بسیار ضروری برای کسب و کار های در دنیای تجارت است ، امروزه اگر شما یخواهید در دنیای اقتصاد چیزی برای گفتن داشت هباشید ، باید در دنیای اینترنت حضور داشته باشید اما حضور در دنیای تجارت الکترونیک چگونه و چطور امکان پذیر خواهد بود و نکاتی که در راه اندازی کسب و کار اینترنتی باید مورد توجه قرار دهید چیست ؟ با ما همراه باشید .

نکاتی برای کسب وکارهای اینترنتی

گام نخست : طراحی سایت

اولین گام برای حضور در دنیای اینترنت ، داشتن یک وب سایت است ، در اولین گام شما باید برای طراحی سایت اقدام نمایید اما طراحی سایت چه زمانی بر افزایش فروش و موفقیت شما در دنیای تجارت کمک خواهد کرد ؟

1- سایت طراحی شده باید با استاندارد های جهانی وب دنیا ساخته شود . برای اطلاعات بیشتر از استاندارد های طراحی سایت می توانید آدرس دامنه تان را در وب سایت www.w3.org مشاهده نمایید ، این وب سایت مرجع استاندارد های طراحی سایت در جهان بشمار می رود .

2- سایت طراحی شده باید با تجارت شما سنخیت داشت هباشد اما چطور ؟ رنگ سازمانی شما در وب سایتتان باید رعایت شود ، طرح گرافیکی بکار رفته در وب سایت هم بای با حوزه کاری شما هماهنگ باشد ، بطور مثال گرافیکی که برای یک فروشگاه فرش نیاز است با گرافیک بکار رفته برای یک آتلیه عکاسی متفاوت است ، یا گرافیک این دو با گرافیک یک شرکت تولید کننده دستگاه های صنعتی تفاوت زیادی را خواهد داشت.

3- رعایت اصول سئو ، از دیگر موضوعاتی است که در طراحی سایت باید رعایت کنید ، با رعایت این اصول ، شما ورودی های ارگانیکی را از موتور های جستجو خواهید داشت . امروزه طراحی سایت بدون سئو هیچ کاربردی را برای شما نخواهد داشت ، پس اگر بخواهید در دنیای اینترنت پیشرفت کنید و جایگاه ویژه ای داشته باشید در اولین گام باید استراتژی مناسبی را برای افزایش رتبه سایت در موتور های جستجو بخصوص گوگل داشته باشید ، در مقالات آینده مطالب بیشتری را در مورد سئو خواهیم نوشت با ما همراه باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *