سایت اجاره مرغ

کسب وکار اینترنتی برای اجاره دادن مرغ زنده

این مطلب را در بخش ایده های کسب و کار اینترنتی آورده ایم اما یک نمونه اجرا شده در آمریکا هست.واقعیت این است که ماهیت این وبسایت برای خودم هم عجیب بود اما بررسی آن می تواند مفید باشد.صرف نظر از تاثیر آن در پیدا کردن ایده جدید و یک جرقه در ذهن,بخش مهم آن پی بردن به ظرفیت وب و آزادی عمل در این فضا است.

که باعث می شود شاهد اجرای ایده های عجیب باشیم.برای نمونه مطلبی با عنوان ایده های عجیب که صاحبانش را میلیاردر کردند را در گوگل سرچ کنید.۱۰ ایده بسیار عجیب و خنده دار معرفی می شود که شاید ما به آنها بخندیم.اما موفق شده اند.

سایت اجاره مرغ

کسب و کار اینترنتی اجاره مرغ!

یک استارت آپ آمریکایی مرغ زنده را همراه با لانه و غذای کافی به مدت شش ماه به مشتریانش اجاره می‌دهد؛ ابتکاری که موفقیت بسیار خوبی را به دنبال داشت.

هدف این کسب و کار اینترنتی این است که خانواده ها,تخم مرغ مورد نیاز خود را خودشان بدست اورند.طبق گفته سایت Rent the Chicken، با اجاره دو مرغ هر مشتری بین ٨ تا ١۴ تخم مرغ در هفته برداشت می‌کند. بنابر ادعای همین سایت این تخم مرغ‌ها در مقایسه با تخم مرغ‌های صنعتی یک سوم کلسترول کمتری دارند، یک چهارم چربی اشباع شده در آنها کمتر است و دو برابر امگا ٣ بیشتری دارند. این ایده بر مصرف محصولات ارگانیک و طبیعی تاکید می‌کند.

در صورتی که بعد از شش ماه مشتریان مایل به نگهداری مرغ‌ها باشند می‌توانند آنها را از شرکت خریداری کنند و اگر خانواده‌ای فرصت رسیدگی به مرغ‌ها را نداشته باشد شرکت آنها را پس می‌گیرد.

2 پاسخ
  • admin
   admin گفته:

   سلام
   برای راه اندازی یک کسب و کار باید شرایط زمانی و مکانی و فرهنگی را در نظر گرفت.ایده های بهتری وجود دارد که می توان پیاده سازی کرد

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *