کسب درامد از برف

کسب درامد از وبسایت صادرات برف!!

کسب درامد از برف

کسب درامد از برف

 

گاهی با ایده هایی مواجه میشویم که در نظرمان کاملا مسخره و به دردنخور هستند اما وقتی نتایج موفقیت امیز انها را میبینیم شوکه میشویم و شاید باورمان نشود که چنین ایده ای به موفقیت رسیده باشد.به نظر شما میشود یک سایت زد و در ان برف فروخت؟!

“کایل وارینگ” ساکن شهر بوستون در آمریکاست که امسال شاهد یکی از سنگین ترین برف های تاریخ بوده است. رکورد بارش برف در این شهر امسال به ۲.۵ متر رسیده و همه کارها را به حالت معلق درآورده است.

در این میان “کایل” تصمیم گرفت تا از بارش سنگین برف یک شغل موقت ایجاد کند. این نوجوان صادرات برف را آغاز کرده است و محصولات خود را به نقاط گرم و خشک کشور می فرستد تا آن ها نیز با برف روبرو شوند.

او می گوید :” برف در پشت بام خانه ما سنگینی می کرد و با خودم فکر کردم که این برف شاید برای ما عذاب آور باشد اما در مناطق گرم یک آرزوست به همین خاطر صادرات برف را پیشنهاد کردم و سریعا از طرف پدرم پذیرفته شد.”

آن ها برای کار خود یک وبسایت طراحی کرده اند تا بتوانند با سراسر کشور در ارتباط باشند. قیمت بسته های برفی از ۲۰ دلار شروع شده و سنگین ترین آن ها به وزن ۴.۵ کیلوگرم به ۱۲۰ دلار می رسد. آنها برف را کمتر از ۲۰ ساعت به مقصد می رسانند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *