برایان تریسی

پیشنهاد برایان تریسی برای افزایش انگیزه

چگونه به خودمان انگیزه دهیم و حداکثر کارایی را در حداقل زمان به دست بیاوریم؟برایان تریسی پیشنهادی دارد:

یکی از بهترین را‌ه‌ها برای دست کشیدن از کار امروز را به فردا انداختن این است که آن‌قدر سخت کار کنید که انگار فقط همین یک امروز را دارید که کارهای مهم‌تان را انجام دهید و بعدش تعطیلات شروع می‌شود.
روزی را تصویر کنید که یک پیام اضطراری دریافت کرده‌اید که باید برای یک ماه شهر را ترک کنید. اگر مجبور باشید این کار را بکنید قبل از این‌که راه بیافتید کدام کار را حتماً انجام می‌دهید؟ هر پاسخی که می‌دهید کاری است که باید همین الآن به آن مشغول شوید.
راه دیگر برای فشار آودن به خودتان این است که فرض کنید همین الآن به شما یک سفر یک هفته‌ای در یک هتل زیبا به عنوان پاداش داده شده، اما یا باید همین فردا راه بیافتید یا شخص دیگری جای شما می‌رود. چه کاری را حتماً قبل از راهی شدن به پایان می‌رسانید؟ هر چیزی که هست، همین الآن مشغولش شوید.
مشخصات یک مدیر خود را یاد بگیرید
آدم‌های موفق، پیوسته به خودشان فشار می‌آورند تا در بالاترین سطح ممکن کار کنند. آدم‌های ناموفق باید توسط دیگران نظارت شوند و به آن‌ها فشار وارد شود. وقتی به خودتان فشار بیاورید می‌توانید وظایف بهتر و بیشتری را در زمانی کمتر از پیش انجام دهید. دیدتان نسبت به خودتان بهتر می‌شود و پله به پله می‌توانید این عادت را در خودتان نهادینه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *