تمیز کردن گوشی هوشمند

وسیله ای برای تمیز کردن گوشی های هوشمند

 

تقریبا همه می دانند که تبلت ها و گوشی های هوشمند که با لمس انگشتان کار می کنند محل بسیار مناسب برای رشد، تکثیر و انتقال انواع باکتری های مضر و خطرناک برای انسان هستند که می توانند باعث بیماری فرد نیز بشوند.و این نکته بارها توسط متخصصان اعلام شده است.

خوب این دقیقا یک سرنخ برای ایده پردازی است.سايت خريد Gmarket و آژانس تبليغاتي INNORED-Kinneir Dufort در كره جنوبي با استفاده از این موضوع اقدام به ارائه ایده جدید نموده اند.

این دو مجموعه مي خواهند با تميز كردن گوشي هاي هوشمند افراد امكان كسب يك تجربه جالب را برايشان به وجود بياورند. آن ها فكر مي كنند كه زمان دادن به انسان ها براي تميز كردن گوشي هاي هوشمندشان حين انتظار براي نوشيدن نوشيدني در يك كافي شاپ كاري خارق العاده است. بنابراين آن ها تصميم گرفتند تا با ايجاد يك دستگاه ضد عفوني كننده شبيه به يك تُستر، تجربه ها و ويژگي هاي يك كافي شاپ را مورد توجه قرار دهند.

اين تُستر سبز فقط در يك مرحله با روشن كردن نرم افزار Gmarket فعال مي شود و پس از ورود به منوي تُستر سبز، گوشي هوشمند درون آن قرار مي گيرد. كار با پايين كشيدن اهرم تمام مي شود. با استفاده از لامپ UV گوشي هوشمند درون تُستر سبز فقط در طول پنج دقيقه حالت استريليزه را پيدا مي كند.

تمیز کردن گوشی هوشمند

ایده بارانی های عزیز نظر شما چیست؟آیا می توانید در این زمینه ایده هایی ارائه دهید؟

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *