188 - هشدارهایی برای سبک رانندگی

هشدارهایی برای سبک رانندگی

هشدارهایی برای سبک رانندگی

هشدارهایی برای سبک رانندگی

این بار وولکس واگن به اجرای کمپینی جدید و خلاقانه بر روی آسانسور پرداخته است.

رعایت فاصله با ماشین جلو در هنگام رانندگی یکی از مهمترین اصول رانندگی است. تصادفات بسیاری بر سر همین مسئله روزانه در حال وقوع است زمانی که راننده اتومبیل جلو به علت عبور ناگهانی عابر پیاده و یا مواجهه ناگهانی با هر مانع دیگری مجبور به ترمز ناگهانی می شود اگر ماشینی که در پشت آن قرار دارد فاصله لازم را رعایت نکند مسلما باعث برخورد از عقب می شود.

فاصله خود را رعایت کنید

از این رو شرکت ووکس واگن به اجرای این کمپین جهت هشدار به رانندگان پرداخته است تا بدین طریق از بروز تصادفات ناشی از این مسئله جلوگیری کند. طراح خلاق در این تبلیغ با قرار دادن تصویر دو ماشین بر روی دربهای آسانسور (هرکدام بر روی یک درب) و البته استفاده از موقعیت بصری آسانسور (باز و بسته شدن دربها) صحنه برخورد یک ماشین از عقب به ماشین دیگری را به تصویر می کشد که همراه با پیام تبلیغاتی آن به زیبائی منظور را به مخاطب می رساند.

 

تصادف رانندگی

تصادف رانندگی و به زبان فارسی دری «حادثه ترافیکی»، سانحهٔ رانندگی یا حادثهٔ رانندگی به حادثهٔ ترافیک خیابانی و یا جاده‌ای می‌گویند که در آن حداقل یک وسیلهٔ نقلیهٔ خیابانی با یک وسیلهٔ نقلیهٔ دیگر، یا با یک کاربر(استفاده‌کننده) راه دیگر، یا یک جسم ثابت در کنار جاده، ویا با خودرو دیگر که معمولاً آسیب مالی یا جانی در پی دارد، برخورد کرده باشد.
نخستین تصادف رانندگی منجر به مرگ در ایران در سال۱۳۰۵ میان یک اتومبیل و درشکهٔ حامل درویش خان نوازنده مشهور تار در خیابان سپه تهران اتفاق افتاد. در دنیا نخستین انسانی که در یک حادثه رانندگی جان خود را از دست داد، یک خانم انگلیسی بود. بریجیت درسکول ۴۴ساله اولین کسی در دنیا است که در یک سانحه رانندگی جان خود را از دست داده‌است. وی روز هفدهم آگوست سال ۱۸۹۶ در میدان کریستال پالاس لندن بر اثر تصادف فوت کرد.

 

 

صاحب آگهی: شرکت Volkswagen
آژانس تبلیغاتی : DDB، ایتالیا، میلان
مدیر خلاقیت : Vicky Gitto
مدیران هنری : Cristina Marcellini, Massimo Valeri
عکاس : CDG Milan
انتشار : December 2007

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *