%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%D9%86%D8%AF%D9%87 %D9%85%D9%88%D9%81%D9%821 - نکاتی برای افزایش فروش در کسب و کار اینترنتی

نکاتی برای افزایش فروش در کسب و کار اینترنتی

نکاتی برای افزایش فروش در کسب و کار اینترنتی

یکی از محبوب ترین روش های کسب و کار اینترنتی راه اندازی فروشگاه اینترنتی می باشد.فرقی نمی کند که ما صاحب یک کسب و کار فیزیکی باشیم یا کسب و کار اینترنتی.یکی از لازمه های موفقیت کسب و کار ما تسلط به اصول فروش و بازاریابی است.

در کسب و کار اینترنتی به دلیل عدم ارتباط فیزیکی خریدار و فروشنده,بحث اعتماد سازی دچار مشکل میشود و حال وظیفه ماست که روش های خلاقانه ای برای برندینگ کسب و کار خود به کار ببریم.

فعلا با مطالب کلی در این زمینه همراه شما هستیم تا به مرور مطالب تخصصی تر ارائه شود:

 

1. همانطور که در دنیای فیزیکی زیبایی فروشگاه و مرتب بودن ظاهر فروشنده مهم می باشد، ظاهر گرافیکی وب سایت نیز از نکات کلیدی به شمار می رود، منظور از زیبایی، گرافیک سنگین نیست و تنها رعایت اصول رنگ آمیزی و چیدمان سایت می باشد، اگر شما به یک فروشگاهی که کاملا به هم ریخته باشد و ظاهر فروشنده نیز نامناسب باشد مراجعه کنید آیا از آنجا خرید خواهید کرد ؟

 

2. در دسترس بودن اطلاعات و محصولات می تواند در افزایش فروش تاثیر داشته باشد، اگر شخصی وارد وب سایت شما شود و قصد خرید هم داشته باشد، اما نداند محصول مورد نظر را چگونه پیدا کند و یا روش خرید چگونه است، یقین داشته باشید از خرید منصرف خواهد شد.

 

3. سعی کنید از دسته وب سایت های همه چیز فروش نباشید، مخاطب خودتون رو بشناسید و فقط برای همان دسته از مخاطبان محصول تهیه کنید، اگر دسته بندی محصولات شما زیاد باشد مشتری هرگز به شما اعتماد نخواهد کرد و یا از این همه تنوع سردرگم خواهد شد و در نتیجه یا فروش نخواهید داشت و یا فروش کم می باشد.

 

4. اطلاعات بازدیدکنندگان را جمع کنید، زیرا 99 درصد کسانی که برای بار اول وارد وب سایت شما می شوند، پس از ترک آن هیچگاه وب سایت شما را به یاد نخواهند آورد.حتما در سایت خود بخشی برای وارد کردن ایمیل کاربران ایجاد نمایید.

 

5. باید یک هدف و برنامه تبلیغاتی داشته باشید و اگر این قسمت را حذف کنید مطمئن باشید هیچ گاه افزایش فروش را تجربه نخواهید کرد بلکه دچار کاهش فروش خواهید شد و به اصطلاح به قبرستان وب سایت ها هدایت خواهید شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *