کسب و کار اینترنتی

مشاوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی

شرایط اقتصادی روز به روز پیچیده تر و سخت تر می شود. برخی افراد چندین شغل دارند تا بتوانند هزینه های زندگی را پوشش دهند. در این شرایط افراد کمی پیدا می شوند که حاضر به ریسک های مالی باشند تا شاید پیشرفت کنند. خیلی ها را دیده ام که برای رهایی از این مشکلات مالی به کسب و کار اینترنتی روی آورده اند اما نمی دانند که باید از کجا شروع کنند و در نتیجه اندک پولی که با زحمت بدست آورده بودند ، از بین می رود.

با توجه به پیشرفت فناوری و وسیع شدن دایره استفاده از اینترنت در زندگی روزمره و فرصت‌های بیشماری که اینترنت در اختیار تمامی کاربران قرار می‌دهد، امروزه راه‌اندازی یک کسب و کار اینترنتی تبدیل به شایع‌ترین روش برای کارآفرینی شده‌است.
اما برای داشتن یک کسب و کار اینترنتی موفق و کسب درآمد از اینترنت چه باید کرد؟از کجا باید شروع نمود؟
کسب و کار اینترنتی

نقشه عملی راه اندازی کسب و کار اینترنتی چیست؟

واقعیت این است راه اندازی کسب و کار اینترنتی به نسبت کسب وکار فیزیکی سرمایه اولیه کمتری می طلبد و امکان توسعه و گسترش آن هم به نسبت کسب و کار فیزیکی بیشتر است.از طرفی وب ایران هم پتانسیل بسیار بالایی برای استارت یک سایت جدید دارد اما تمامی این موارد با هم دلیل نمی شوند که بی گدار به آب زد.
یک کسب و کار در اینترنت هم درست مانند کارآفرینی فیزیکی نیازمند تحقیقات اولیه,یک ایده ناب و شروع با برنامه است.در غیر این صورت احتمال هدر رفت سرمایه کم نیست.
یکی از اصلی ترین اهداف گروه ایده باران این بوده که فضایی برای توسعه کسب و کار اینترنتی ایجاد نماییم و تجارب چند ساله گروه را در اختیار علاقمندان استارت یک کسب و کار اینترنتی قرار دهیم.
امید است روزی فرا برسد که مانند بسیاری از کشورهای پیشرفته شاهد رشد شرکت ها و مجموعه های ایرانی باشیم که محدود به کشور نبوده و با ایده های جدید خود به صورت بین المللی فعالیت میکنند.
در این مسیر گروه ایده باران آمادگی دارد تا راهنمای مسیر کارآفرینی اینترنتی برای علاقمندان کسب وکار باشد و از ارائه ایده های ناب گرفته تا تحلیل بازار و تبیین استراتژی پیشبرد را در اختیار علاقمندان کارآفرینی قرار دهد.
کارشناسان خلاق و متخصص در کسب و کار اینترنتی پاسخگوی شما خواهند بود.
پل ارتباطی:
2 پاسخ
  • admin
   admin گفته:

   باسلام
   سه ایده ناب موجود است که در قالب یک بسته آماده واگذاری است.هر کدام از این ایده ها می توانند به برندی محبوب تبدیل شوند.برای توضیحات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید.

   لینک

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *