طرح استارت آپ خدماتی بین المللی:

ایده استارت آپ

فرصتی ویژه برای راه اندازی یک استارت آپ بین المللی

.

دوستان ایده بارانی ایده استارت آپ خدماتی جدید گروه ایده باران آماده شده است. این ایده یک بستر خدماتی جدید برای استارت آپ هاست و برای اولین بار در سطح جهانی اجرا خواهد شد که هیچ مشابه داخلی و خارجی ندارد.

این ایده یک بستر خدماتی است که پایه استارت آپ ها و طرح های دیگر است و به دلیل پتانسیلی که دارد میتواند به یکی از استارت آپ های موفق بین المللی تبدیل شود.

.

.نکته: به دلیل ناب بودن ایده امکان ارائه توضیحات بیشتر نیست.

این ایده از ایران اجرایی خواهد شد و در ادامه فاز بین المللی آن استارت خواهد خورد.

این طرح مناسب کسانی هست که میخواهند از ایران یک استارت آپ جهانی و درآمد ارزی داشته باشند.

لوگو ایده باران

ایده باران چیست؟

.

ایده باران اولین گروه تخصصی ارائه دهنده ایده و تیم سازی برای اجرای ایده ها در ایران می باشد. این گروه تحقیقاتی به بررسی ایده های روز و حوزه های بکر برای راه اندازی کسب و کار می پردازد و در نهایت به تکمیل ایده ها و اجرای آنها در فضای واقعی اقدام میکند. همچنین ایده باران از اولین مجموعه هایی است که در ایران هدف کارآفرینی گروهی را دنبال میکند و در کنار مباحث فنی و تئوری سعی دارد اقدامات عملی در راستای کارآفرینی صورت دهد.

ما روی ایده های مختلف کار میکنیم و به دنبال تشکیل یک خانواده بزرگ کارآفرینی در ایران هستیم.

.

نکته مهم: این ایده از بستر بلاک چین استفاده خواهد کرد و همچنین رمزارزهای بیت کوین و اتریوم نیز در این ایده به عنوان واحد پولی پذیرش خواهند شد.

نحوه مشارکت در این ایده چگونه است؟

.

برای مشارکت در این ایده باید طرح را خریداری نمایید و با این خرید وارد طرح خانواده طلایی شوید.طرح خانواده طلایی روش ارائه ایده در ایده باران است که در آن بی نهایت ایده ارائه میشود تا در نهایت یک ایده برای همکاری با گروه انتخاب شود.

هزینه خرید این ایده و ورود به دوره 3 میلیون تومان است و با پرداخت این هزینه ، لینک دانلود طرح در اختیار شما قرار میگیرد و اگر طرح مورد نظر شما باشد همکاری برای اجرای آن استارت میخورد و در غیر اینصورت شما وارد دوره خانواده ایده باران میشوید و ارائه ایده ها تا جایی ادامه پیدا میکند که ایده مناسب را انتخاب نمایید.

.

اگر به این طرح علاقمند شده اید و قصد همکاری در راه اندازی این کسب و کار را دارید به جمع خانواده بزرگ ایده باران ملحق شوید:

آغاز همکاری:

نکته: سرمایه لازم برای اجرای این ایده 20 میلیون تومان است.

نکته: در صورت عدم تایید این ایده توسط شما بسته ایده های استارت آپی ارائه خواهد شد.

خرید این ایده استارت آپی و ورود به دوره خانواده طلایی:

[purchase_link id=”22808″ style=”” color=”” text=”خرید”]

مزایای این طرح:

  • داشتن بازار وسیع و مقیاس پذیری

  • تکرار پذیری این خدمات

  • بین المللی بودن و درآمد ارزی