1271 - ساخت ابزار کاربردی و خلاقانه 1

ساخت ابزار کاربردی و خلاقانه 1

خلاقیت در ساخت ابزار کاربردی

راحت‌نویس

ساخت ابزار کاربردی و خلاقانه 1

این خودکار که از آلمینیوم محکم ساخته شده، برای نوشتن نیازی به فشار انگشتان شما ندارد. کافی‌ست انگشت اشاره‌ی خود را داخل قسمت ایگرگ‌شکلِ خودکار کنید و بنویسید. وزن انگشتان دست شما، فشار لازم برای نوشتن را فراهم می‌کند.
نام تجاری محصول: PenAgain-Cramp Free Pen

منقل خورشیدی


ساخت ابزار کاربردی و خلاقانه 1
با این منقل، تمام انرژی تابشی خورشید که نه(!) بخشی از آن را روی سیخ کبابتان متمرکز کنید و بگذارید غذایتان با انرژی خورشید پخته شود. این باربیکیوی خورشیدی  خلاقانه به راحتی جابجا می‌شود و پایه‌هایش در هر مکانی که بخواهید باز و قفل می‌شوند. زیر جوجه‌گردان یک سینی قرار دارد که از ریختن روغن روی آینه‌ی سطح منقل جلوگیری می‌کند.

دستکش شنا


ساخت ابزار کاربردی و خلاقانه 1

این دستکش مخصوص شنا احتمالاً با الهام از پنجه‌های مرغابی و قورباغه طراحی شده است. پره‌های بین انگشت‌های این دستکش کمک می‌کند تا دست‌های شما موقع شنا کردن شبیه پارو عمل کند و از بقیه جلو بیفتید. جنس این دستکش از سیلیکون است و 3سایز مختلف هم دارد.

زندگی دوباره‌ی چوب‌رختی‌ها


ساخت ابزار کاربردی و خلاقانه 1

چوب‌رختی‌هایی که می‌خواهید دور بیاندازید را دور نیاندازید!! لوسترهای بالا از چوب‌رختی ساخته شده‌اند. انواع چوبی، فلزی و پلاستیکیِ این چوب‌لباسی‌ها را می‌توانید شبیه آنچه در ادامه می‌بینید به شکل‌های مختلفی دربیاورید و جهت تزئین خانه استفاده کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *