رابرت کیوساکی

رابرت کیوساکی ثروتمند شدن را آسان می داند

رابرت کیوساکی را به عنوان یکی از میلیونر های خودساخته می شناسیم.مردی که توانسته بدون سرمایه وارد معاملات میلیون دلاری زمین و منازل شود.یکی از نقل قول های رابرت این است که: من سال‌های سال پیش بینی می‌کردم که طبقه ثروتمند ثروتمندتر می‌شود و طبقه فقیر، فقیرتر. اما به جای عصبانی شدن تصمیم گرفتم بر روی هوش تجاری خود کار کنم و بتوانم تخصص سرمایه گذاری در خود به وجود آورم.

 

رابرت کیوساکی

رابرت کیوساکی ثروتمند شدن را آسان می داند

وی عقیده دارد که با افزایش هوش مالی,شرایط ثروتمند شدن فراهم میشود.رابرت کیوساکی دلایل زیر را مطرح کرده و اشاره می کند که شرایط فعلی بهترین فرصت برای ثروتمند شدن است.

 

با دلایل رابرت همراه می شویم:
1) اینترنت دنیایی از مشتری را برای بیشتر ما فراهم آورده است.
2)  اینترنت کسب و کارهای بیشتری را فرای اینترنت ایجاد می‌کند. همانطور که هنری فورد کسب و کارهای بیشتری را به دلیل تاثیر موجی تولید بالای خودروهایش ایجاد کرد، اینترنت نیز این تاثیر را افزایش می‌دهد اینترنت به تمام هفت میلیارد انسانی که در کره زمین زندگی می‌کنند این اجازه را می‌دهد تا به هنری فورد و بیل گیتس بعدی بدل شوند.
3) در گذشته افراد ثروتمند و قدرتمند رسانه‌ها را کنترل می‌کردند. اکنون و با حضور اینترنت همه ما می‌توانیم به سایت‌های رسانه‌ای متفاوتی دست یابیم.
4)  اختراعات جدید باعث اختراع شدن وسیله‌های جدیدتر می‌شوند. انفجار تکنولوژی‌های جدید دیگر حیطه‌های زندگی مان را بهتر می‌کنند. هر تغییر تکنولوژیک جدیدی به افراد بیشتری اجازه می‌دهد تا محصولات جدید، موفقیت آمیز و خلاقانه تولید کنند.
5)   هرجه مردم بیشتری به موفقیت برسند، سرمایه بیشتری پس انداز شده و کسب و کارهای جدیدی ایجاد می‌شوند. درک این موضوع برای خیلی از افراد دشوار است که امروزه به معنای واقعی ده‌ها میلیارد دلار در انتظار سرمایه گذاری شدن در شرکت‌های جدید و مبتکرانه است.
6)    محصولات جدید حتما نباید در بالاترین نقطه از تکنولوژی قرار داشته باشند. استارباکس تنها با یک فنجان قهوه باعث ثروتمند شدن بسیاری از مردم شدو مک دونالد تنها با همبرگر و سیب زمینی سرخ شده توانست به بزرگترین مالک املاک و مستغلات تبدیل شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *