ایده کسب وکار جدید فروش تلفنی

در محیط کسب و کار صدای طبیعت پخش کنید!

نتایج تحقیقا جدید نشان می دهد که پخش صدای طبیعت در محیط کسب و کار باعث افزایش خلاقیت کارکنان می شود…

شناخت روش هایی که می تواند بهره وری کارکنان را افزایش می دهد و به کار بردن آن سبب میشود که یک کسب و کار در مسیر موفقیت قرار گرفته و پیشرفت نماید.

بسیاری از دفاتر کار مدرن و اُپن از سیستم‌های صداساز استفاده می‌کنند تا بعنوان صدای زمینه اتاق ، سروصداها دور و نامفهوم شده وعوامل حواس پرت کن ،کمتر آزاردهنده باشند.

صداهایی که از این سیستم‌ها تولید می‌شود به‌صورتی است که اگر نزدیک کسی باشید می‌توانید صدایش را بشنوید و حرفش را بفهمید ولی اگر از او کمی دور شوید صدایش توسط سیگنال‌های این سیستم نامفهوم خواهد شد.سیستم صدا ساز همچنین باعث بهبود توانایی‌های شناخت و ادراک شده و علاوه بر این فضای خصوصی برای گفتگوها ایجاد می‌کند.

 

ایده کسب وکار جدید فروش تلفنی

در تحقیقاتی که انجام شده از صدای جریان آب در چشمه کوهستانی استفاده شد ، این صدا تمرکز را بهم نمی‌زند و ویژگی اصلی یک سیگنال صداساز خوب همین است که حواس را پرت نکند.درطی چهل سال گذشته ،سیگنال‌های صداساز استانداردی که به‌کار گرفته می‌شود ، صدای الکترونیکی پایدار است که به آن ” پارازیت سفید ” هم می‌گویند.استفاده از صدای طبیعت به‌عنوان سیگنال صداساز می‌تواند در محیط کار مفید و موثر باشد.

کارمندانی که به این صداهای طبیعی گوش می‌دهند ،خلاق‌ترند و به‌طور کلی حس و حال بهتری نسبت به آنهایی دارند که در معرض سیگنال‌های صداساز رایج هستند. از صدای طبیعت می‌توان برای بهتر شدن حال و هوای بیماران بیمارستانی و همچنین افرادی که چندروز یا چند هفته در اتاق‌شان می‌مانند استفاده کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *