اسرار ذهن میلیونر

جملات کوتاه و خواندنی از زبان هارو اکر

میلیونر خوساخته  و همچنین نویسنده پر فروش ترین کتاب ها یعنی “تی. هارو اکر”، به سراسر جهان سفر کرده است تا به بیش از ۱٫۵ میلیون نفر آموزش دهد که چگونه طرز فکر خود را به منظور داشتن یک زندگی موفقیت آمیز و عاری از دغدغه های مالی تغییر دهند.

کتاب ” اسرار ذهن میلیونر“وی، تا بیش از یک میلیون نسخه به فروش رسیده است و عنوان پرفروش کتاب نیویورک تایمز را به خود اختصاص داده است. “تی. هارو اکر”، در کمتر از ۲ سال و نیم از صفر به میلیونری رسیده است و تجربه های شگفت انگیز خود را در قالب نصیحت در داخل و خارج کشور به گوش جهانیان رسانده است.

 اسرار ذهن میلیونر

اسرار ذهن میلیونر

در اینجا مجموعه ای از گفته های وی جهت فعال سازی ذهن میلیونر شما برای موفقیت نهایی و آزادی مالی که هر یک از ما سزاوار آن می باشیم، نقل شده است.

– اگر می خواهید میوه ها را تغییر دهید، ابتدا باید ریشه را تغییر دهید. اگر می خواهید امور آشکار را تغییر دهید، ابتدا باید امور نامرئی را تغییر دهید.

– اگر خواهان انجام چه چیزی هستید که آسان می باشد، زندگی سخت خواهد بود.اما اگر مایل به انجام آنچه که سخت است می باشید، آنگاه زندگی آسان خواهد بود.

– اگر شما نا امن هستند، چی حدس می زنید؟ بقیه جهان هم نا امن می باشد. رقابت را دست بالا نگیرید و خودتان را نیز دست کم نگیرید. شما بهتر از آنچه که فکر می کنید هستید.

– انسانهای موفق ترس دارند. افراد موفق دارای شک و تردید هستند و انسانهای موفق دارای نگرانی می باشند. فقط اجازه نمی دهند که این احساسات آنها را متوقف کنند.

– به یاد داشته باشید، یا پولتان را کنترل کنید و یا آن شما را کنترل خواهد نمود.

– اگر خواهان ایجاد یک تغییر دائمی هستید، تمرکز خود را بر اندازه مشکلات متوقف کنید و بجای آن بر اندازه خودتان تمرکز کنید!

– در مورد افراد پولدار و مرفه، هدفی برای گرفتن چیزهای بیشتری ندارند بلکه می خواهند آزادی تصمیمی را که شما دارید داشته باشند.

– اگر خواهان انجام چه چیزی هستید که آسان می باشد، زندگی سخت خواهد بود.اما اگر مایل به انجام آنچه که سخت است می باشید، آنگاه زندگی آسان خواهد بود.

– همه امور به این ختم می شود: اگر قسمت ناخودآگاه امور مالی شما برای رسیدن به موفقیت “تنظیم” نشده باشد، هیچ چیزی یاد نمی گیرید، هیچی نخواهید دانست و هرکاری که می کنید منجر به ایجاد تفاوت نمی شود.

– علتی که بسیاری از مردم چیزی را که می خواهند بدست نمی آورند این است که نمی دانند چی می خواهند.

– پول فقط شما را بیشتر از آنچه که هستید، نشان می دهد.

– تنها در زمان مناسب در جای مناسب بودن کافی نمی باشد. بلکه باید فرد مناسبی در جای مناسب و در زمان مناسب باشید.

– اگر می خواهید به سطح جدیدی از زندگی برسید، باید از امور راحت زندگی خود دست بکشید و به انجام کارهایی بپردازید که برای شما راحت نیستند.

– بزرگترین مانع جهت رسیدن به ثروت ترس است. مردم می ترسند به چیز های بزرگ فکر کنند. اگر به چیزهای کوچک فکر کنید، فقط به چیزهای کوچک دست خواهید بافت.

– پول روان کننده است و به شما اجازه می دهد تا از طریق زحمت و سختی به راحتی به درون زندگی سر بخورید. پول آزادی می آورد، آزادی برای خرید آنچه شما می خواهید، و آزادی برای انجام آنچه شما می خواهید انجام دهید. پول اجازه می دهد تا شما از چیزهای بهتری در زندگی لذت ببرید و همچنین به شما این فرصت می دهد که به ضرورت هایی که دیگران در زندگی نیاز دارند کمک کنید. بیشتر از همه، داشتن پول به شما اجازه می دهد تا انرژی خود را دیگر صرف نگرانی در مورد نداشتن پول نکنید.

– یک حساب ساده: درآمد شما می تواند تنها تا حدی که شما رشد می کنید، رشد کند.

– برنامه ریزی شما را راهی افکارتان می کند و افکار، شما را به احساساتتان و سرانجام به عمل و در سپس به نتایج حاصل هدایت می کند. بنابراین، همانند یک کامپیوتر شخصی، با تغییر در برنامه نویسی می توانید اولین گام ضروری برای تغییر نتایج خود را رقم بزنید.

– خط پایین این است که اگر شما در مقابله با مشکلات و غلبه بر موانع باهوش تر شوید، چه چیزی می تواند شما را از رسیدن به موفقیت متوقف کند؟ هیچی ! اگر هیچ چیز نمی تواند شما را متوقف کند، آنگاه شما به یک “غیر قابل توقف” تبدیل شده اید.

3 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *