جزوه

ایده کسب و کار اینترنتی به نام مای نوت(بدون مشابه)

بازار کسب و کار اینترنتی داغ است و فرصتی مناسب است که در این زمینه به ایده پردازی بپردازیم.

با توجه به اینکه در وب ایران خلا بسیاری وجود دارد و شاهد نمونه سایت های خارجی هستیم که مشابه فارسی ندارند این فرصت فراهم میشود که ذهن خود را معطوف وب نماییم.

بخش کسب و کار اینترنتی دفترچه ایده خود را پربار تر کنید و سعی نمایید هر روز یک ایده برای کسب و کار اینترنتی پیدا کرده و سریع آن را یادداشت نمایید.این جریان ایده های کوتاه کم کم میتوانند به هم متصل شده و یک ایده ناب ایجاد نمایند.

از ایده های کسب و کار اینترنتی ایده باران هم استفاده نمایید.ایده هایی که می تواند ذهن شما را تحریک نماید تا به جریان ایده پردازی خود مسیر بهتری بدهید.

امروز ایده ای با نام مای نوت ارائه می دهم که مشابه خارجی دارد اما نمونه فارسی آن راه اندازی نشده است.

ایده را با هدف الهام گرفتن از آن مطالعه نمایید و برای تکمیل ایده های خود با ایمیل گروه در تماس باشید([email protected])

جزوهکاربر گرامی برای مشاهده مطالب ویژه ابتدا در سایت عضو شده و سپس از بخش خرید اشتراک ایده باران، ایده بارانی ویژه شوید.

 

کسب و کار اینترنتی – ایده کسب و کار اینترنتیX چگونه از اینترنت درآمد کسب کنیمX کسب درآمد از اینترنتX ایده کسب درآمد از اینترنتX کسب و کار آنلاینX تجارت الکترونیکX کسب و کار در اینترنتX آموزش کسب و کار اینترنتیX راهنمای کسب و کار اینترنتیX مقالات کسب و کار اینترنتیX روش های جدید کسب و کار اینترنتیX ایده کار اینترنتیX ایده سایت و کسب درآمدX کسب و کار اینترنتی جدیدX کسب و کار اینترنتی متفاوت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *