ایده کسب وکار اینترنتی

ایده سایت راهنمای انجام کارها

ایده سایتی برای راهنمای انجام کارها

گستردگی مطالب اینترنت و همچنین دسترسی اسان بدون محدودیت زمانی باعث شده که این شبکه جهانی به یکی از محبوب ترین ابزارهای یادگیری تبدیل بشه.

ایده کسب وکار اینترنتی

 

سایتهای اموزشی زیادی با موضوعات متنوع ایجاد شده اند و به موفقیت بسیار خوبی هم دست یافته اند.یکی از این ایده ها سایت wikihow است که به کاربران خود نحوه انجام کارهای مختلف را اموزش میدهد.

نگاهی به امار این سایت نشان دهنده محبوبیت ان میباشد و تاکیدی بر این موضوع که بسیاری از افراد ترجیح میدهند در اینترنت به دنبال اموزش عملی باشند تا اینکه مستقیما از شخصی سوال کنند.شاید دلیل این ماجرا پنهان بودن هویت افراد در فضای مجازی باشد.

نگاهی به لیست وبسایتهای فارسی نشان میدهد که جای چنین سایتی در بین وبسایتهای فارسی زبان خالی است.و به طور حتم راه اندازی سایتی با دامنه مناسب که به طور اختصاصی در همین زمینه فعالیت کند و به اشتراک نحوه انجام کارهای مختلف بپردازد با استقبال کاربران ایرانی روبه رو خواهد شد.

تنوع موضوعات این سایت باعث میشود که طیف وسیعی از کاربران اینترنت را تحت پوشش قرار دهد و بازدید بسیار بالایی را به همراه داشته باشد.موضوعاتی مانند اشپزی,ارایش و زیبایی,مد.کسب وکار,انجام کارهای فنی,اموزشهای هنری و… مواردی محدود از مجموعه موضوعاتی است که میتوان به ان پرداخت.

منابع درامد:

1)فروش جایگاههای تبلیغاتی سایت

2)فروش حق اشتراک ویژه به کاربران برای استفاده از تمامی امکانات

 

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *