ایده سایت امانت کتاب

ایده راه اندازی سایت امانت کتاب

سلام بر ایده بارانی ها

از همان ابتدا تمرکز ایده باران بر ایجاد تیم ایده پردازی بوده است و به همین دلیل هم بخش ارسالی ایده بارانی ها رو ایجاد کردیم تا ایده های ارسالی ایده بارانی ها در این بخش منتشر بشود.

ایده بارانی simatooni,ایده ای جدید و خوب را معرفی کرده که ضمن تشکر از ارائه ایده در این بخش به صورت کامل مطرح میکنیم.

 

ایده سایت امانت کتاب

ایده سایت امانت کتاب

 

باعرض سلام و روز به خیر
بسیاری از ما کتابهای زیادی داریم که متاسفانه یا آنها را مطالعه نمی کنیم و یا خوشبختانه مطالعه نموده اما استفاده مجدد نمی نماییم و از امانت دادن آن به دیگران استقبال می کنیم . لذا می توانیم سایتی طراحی نماییم و در آن افرادی که می خواهند کتابهای شان را به رایگان به افراد دیگر امانت دهند ثبت نام و اعلام آمادگی نمایند . و افرادی که کتابها را به امانت می گیرند فقط هزینه پست جهت دریافت کتاب را پرداخت می نمایند و پس از مطالعه کتاب آن را به نفر بعدی که متقاضی مطالعه کتاب است تحویل می دهند . سایت مذکور نیز می بایست آخرین موقعیت کتابها را مدیریت نماید و آن را در اختیار بقیه افراد قرار دهد. جهت درآمد زایی سایت نیز می توان با قرارداد با اداره پست ، مقداری از مبلغ هزینه پستی را در هر تراکنش سهیم شود . ویا راه کار دیگری جهت درآمد زایی ایجاد نماید.
در انتها یادآور می شوم که با راه اندازی سایت مذکور علاوه بر بالا بردن فرهنگ کتابخوانی ، فرهنگ اعتماد به یکدیگر و لطف و محبت نمودن در حق یکدیگر را که در جامعه ما در حال نابود شدن است ارتقا می دهیم.
ایده فوق را می توانید به طور رایگان در اختیار بقیه جهت تکمیل و بحث و تبادل نظر قرار دهید. البته مرا نیز در جریان قرار دهید.
باتشکر از سایت مفیدتون

 

ایده بارانی هایی که به اجرای این ایده یا ایده های مطرح شده دیگر به صورت گروهی علاقمندند از طریق تماس با ما و یا از طریق انجمن ایده باران به ما اطلاع دهند.

ایده بارانی ها میتوانند برای تشکیل تیم و اجرای ایده,ایده هایشان را از طریق تماس با ما یا بخش نظرات ارسال کنند.و همچنین با مراجعه به سایت گروه ایده باران در اجرای ایده ها مشارکت داشته باشند.

 

group.ideabaran.ir

 

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *