ایده استارت آپ

ایده استارت آپ جدید در ایران به سبک اسنپ

ایده استارت آپ

ایده استارت آپ جدید در ایران به سبک اسنپ

یکی از ایده های استارت آپی موفق در ایران طرح اسنپ بوده است که برای سفارش تاکسی مورد استفاده قرار گرفت و با موفقیت خوبی نیز همراه شده است. معمولا بعد از موفقیت یک طرح خاص در ایران شاهد این هستیم که یک سونامی از افراد راه می افتد که تمایل دارند دقیقا همان ایده را مجدد اجرایی کنند و در اکثر مواقع هم شاهد شکست این نوع شرکت ها هستیم.

برای راه اندازی یک استارت آپ جدید اولین قدم داشتن یک ایده جدید است.به عبارتی مسیر جذاب استارت آپی با ایده آغاز میشود و در ادامه با طرح های مارکتینگ خلاقانه می توان طرح را پیش برد.در همین راستا امروز طرح جدیدی را که به سبک اسنپ ( واسط بین ارائه دهنده یک خدمت و درخواست کننده آن خدمت ) بررسی کرده و برای اجرای آن برنامه ریزی خواهیم کرد.

پتانسیل ایران:

تا همین چندی پیش کلمه «استارت آپ» در میان ایرانیان گنگ و نامفهوم بود و هنوز با گوش ها آشنا و لفظی رایج نشده بود. این روزها اما در هر گوشه و کناری سخن از استارت آپ ها به میان می آید و نه تنها «استارت آپ» کلمه ای رایج شده، بلکه شرکت های کوچک و بزرگی در قالب استارت آپ به وجود آمده اند.این موج جدید ایجاد شده فرصت بی نظیری را برای راه اندازی کسب و کار فراهم کرده است.

ایده استارت آپ

برای راه اندازی یک استارت آپ موفق بحث اولین بودن همیشه مهم بوده است و بررسی شرکت های موفق نشان می دهد که طرحهایی که توانسته اند خود را به عنوان اولین معرفی کنند اکثرا سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص داده اند و موفقیت بیشتری به دست آورده اند.

در ایده باران می کوشیم تا به صورت گروهی ایده های استارت آپی را بررسی کنیم و با تشکیل گروه هایی این طرح ها را اجرایی نماییم.

 

بعد از خرید اشتراک ویژه میتوانید این طرح را مشاهده کرده و اگر تمایل داشته باشید برای اجرای آن با گروه مشارکت نمایید.

در ادامه با این طرح همراه شوید و برای همکاری در اجرای این ایده در ربات ایده باران عضو شوید:

لینک ربات:  https://telegram.me/ideabaran_bot

 

کاربر گرامی برای مشاهده مطالب ویژه ابتدا در سایت عضو شده و سپس از بخش خرید اشتراک ایده باران، ایده بارانی ویژه شوید.
2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *