استارت آپ

ایده استارت آپ بی نظیر در زمینه بازرگانی

جدیدترین ایده استارت آپ گروه برای همکاری آماده شده است.این طرح بی نظیر که برای اولین بار در ایران پیاده سازی خواهد شد دارای بازار هدف بی نظیری در داخل میباشد و با برنامه ریزی صورت گرفته بسیار سریع رشد کرده و به یکی از موفق ترین استارت آپ های ایرانی تبدیل خواهد شد.

اولین نکته در مورد این طرح این است که یک مشکل موجود را حل میکند و یک شیوه جدید و سبک نویی را در حوزه خود ارائه خواهد داد.درست مانند اسنپ که سبک جدید برای ارائه خدمات را فراهم کرده و به موفقیت بالایی رسید.

مساله بعد بازار بسیار گسترده این استارت آپ است که با برنامه ریزی های صورت گرفته و به دلیل مشکلات موجود در این راستا اکثریت بازار هدف تحت پوشش قرار خواهد گرفت.

ویژگی دیگر این طرح تکرارپذیری آن است که باعث میشود جریان درآمدی آن مدام تکرار شده و چرخه درآمدی بسیار بالایی ایجاد نماید.

روش مشارکت در این طرح:

برای مشارکت در این طرح وارد طرح خانواده طلایی ایده باران خواهید شد و ایده در اختیار شما قرار خواهد گرفت.نکته این که در کنار این ایده ، طرح های دیگر مجموعه نیز ارائه میشود.

برای این طرح از هر شهر تنها با یک عضو همکاری خواهد شد و بر اساس شرایط هر شهر سرمایه مدنظر بین 20 تا 100 میلیون تومان متغیر خواهد بود.

مشارکت

در صورتی که تمایل دارید در این طرح ناب با گروه ایده باران ، مشارکت داشته باشید از طریق پل های ارتباطی زیر با گروه در ارتباط باشید:

تماس در تلگرام:  09389618280

آدرس ایمیل: [email protected]

.

ایده باران :گروه تخصصی ارائه دهنده ایده کسب و کار