بورس

ایده استارتاپ مالی در زمینه بورس به نام شاخص

ایده استارتاپ مالی در زمینه بورس به نام شاخص

ایده شاخص یک طرح برای راه اندازی استارتاپ مالی موفق در ایران است. ایده ای که ما خودمان تعجب میکنیم که چرا هنوز در ایران اجرایی نشده است؟ شکل گیری ایده شاخص از یک جلسه ایده بارانی که معمولا هر هفته تشکیل میشود و در آن تیم اصلی و ایده پرداز ایده باران به بررسی ایده ها میردازد شروع شد. ایده ای که قصد موج سواری در بازاری با پتانسیل بالا را دارد.

برای راه اندازی یک استارتاپ موفق باید موج سوار خوبی باشید. موج سوار خوب هم کسی است که در درجه اول یک موج خوب را شناسایی کرده و آماده استفاده از آن شود. این روزها چه موجی، در کشور راه افتاده است؟ موج سرمایه گذاری در بورس!

خوب در حالت عادی شما هم میتوانید مانند بسیاری از ایرانیان کد بورسی گرفته و به عنوان معامله گر وارد این بازار شوید. اما این موج سواری یک کارآفرین نیست. شما باید به کسانی که در جستجوی طلا هستند بیل بفروشید! 🙂

گردش مالی بورس ایران و پتانسیل های این ایده:

هجوم سرمایه گذاران ایرانی و جاری شدن سیل سرمایه های راکد به سمت بورس باعث شده است که شاهد شکل گیری یک بازار با گردش مالی روزانه 6 تا 10 هزار میلیاردی باشیم. شاخص بورس نیز از رقم بی نظیر یک میلیون واحد عبور کرده است. از طرفی نیز سیاست های کلی دولت، در راسای تقویت هر چه بیشتر بازار بورس و رونق سرمایه گذاری در آن است.

طبیعتا شرایط فوق، این بازار مالی را برای راه اندازی یک استارتاپ مالی موفق محیا میکند تا با یک فرصت شناسی ویژه یک استارتاپ جذاب با پتانسیل درآمدی بالا ایجاد نماییم.

در این ایده ابتدا یک حوزه جدید که در بسیاری از کشورها شناخته شده و مرسوم هست را بررسی خواهیم کرد. جالب است که در ایران هنوز این مدل، اجرایی نشده است و حتی بسیاری با این اصطلاح آشنایی ندارند. در ادامه این ایده را به سمت راه اندازی یک استارتاپ فین تک ( فناوری مالی ) سوق خواهیم داد با الگوبرداری از یک استارتاپ بسیار موفق و بررسی چند نمونه هندی و آمریکایی.

فراموش نکنید که بومی سازی یک ایده خارجی در ایران یکی از بهترین مدل های راه اندازی استارتاپ است و کاری که توسط اسنپ به بهترین شکل ممکن اجرایی شده است.

کاربر گرامی برای مشاهده مطالب ویژه ابتدا در سایت عضو شده و سپس از بخش خرید اشتراک ایده باران، ایده بارانی ویژه شوید.
4 پاسخ
  • admin
   admin گفته:

   سلام از طریق بخش درخواست ایده در داشبورد پیام ارسال کنید و اعلام کنید قصد اجرای این طرح را دارید

   پاسخ
  • admin
   admin گفته:

   سلام ابتدا اشتراک ویژه ایده باران را خریداری کنید و سپس میتوانید یا از ایده های داخل سایت موردی را انتخاب کنید و یا بر اساس شرایط خود ایده مناسبی را دریافت کنید

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *