کسب درامد

چگونه بدون سرمایه کسب دارمد کنیم؟

افراد زیاید هستند که عاشق کارافرینی بوده و به دنبال شروع کسب وکار هستند اما مشکل نبود سرمایه مانع شروع انان میشود.در این مطلب 5 روش برای کسب درامد بدون سرمایه را بررسی میکنیم.

 

1- چیزی درست کنید.

بله، درست کردن چیزی در ابتدا منابعی را برای هزینه می خواهد ولی در درازمدت ممکن است به فروش خوبی برسد. چیزی که می خواهید درست کنید به خود شما بستگی دارد ولی چندین جا برای فروش وسایلتان هست، سایت های فروش آنلاین ( فروشگاه های اینترنتی ) بهترین جا برای فروش وسایل دست ساز، از زیورآلات تا اسباب بازی چوبی برای بچه ها، هستند.


بیشتر صاحبان تجارت تولیدات خودشان را در نهادهای مختلف برای بیشترین عرضه ممکن می فروشند. این خیلی مهم هست، همچنین شما باید مطمئن باشید که فهرست کالاهایتان در همه سایت ها به روز است. برای به دست آوردن منابع متفاوت فروش به سایت های اینترنتی سر بزنید.


2- چیزی را بفروشید.

اگر نمی خواهید چیزی درست کنید ( یا فکر می کنید که خلاق نیستید ) چیزی را که قبلا دیگری درست کرده بفروشید. بیشتر صاحبان تجارت تولیداتی را که دیگران آن را درست کرده اند به نحوه مختلف به فروش می رسانند. این کار به روش های مختلف می تواند باشد:


فروشگاه های اینترنتی: یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید و یا با کمپانی های فروشگاه های اینترنتی مشارکت داشته باشید. این فروشگاه ها راهنمای خوبی برای فروش هستند. آیتم های خوبی برای به فروش رساندن تولیداتان هست. یک مثال خیلی موفق Sophia Amoruso موسس Nasty Gal هست. او به خرید و فروش محصولات خوب مد روز در سایت eBay پرداخت. کمپانی او در سال 2011، به درآمد 24میلیون دلاری با 200 کارمند دست یافت.در کتاب GIRLBOSS درباره اینکه چگونه این کار را شروع کرد، صحبت می کند.
(فروشگاه اینترنتی فرازمان مثال خوبی برای این مورد هست. نظر مترجم)


3- خدماتتان را بفروشید.

یکی از راه های شروع تجارت با پول کم یا بدون سرمایه، فروش خدمات به جای کالای فیزیکی است. انواع مختلفی از خدمات برای فروش هست که به سابقه یا علاقه شما بستگی دارد.
بعضی ها خدمات تخصصی نیاز دارند، مثل حسابداری . ولی بعضی ها خدماتی می خواهند که اطلاعات کمی در موردش لازم است، مثل منشی شخصی.
چون شما خدماتتان را می فروشید، نیاز دارید که اسم تان یا اسم کمپانی تان در معرض دید افرادی که خدمات لازم دارند، قرار بگیرد و برنامه تبلیغاتی داشته باشید. بعضی جاها که تبلیغات مجانی است می توانید تبلیغ کنید.
همچنین بهتر است وبسایتی برای ارائه نمونه کار و فهرست تجارب خود داشته باشید. اگر می خواهید با راه و روش تبلیغات آنلاین آشنا شوید به سایت های تبلیغاتی مراجعه کنید.


4- دادوستد وسایل مورد نیاز.

متاسفانه، خیلی سخت هست که در شروع کار هیچ سرمایه ای نداشته باشیم. حتی نویسندگی و ایجاد سایت یک کامپیوتر و اینترنت نیاز داریم. با این وجود، راه های زیادی برای به دست آوردن منابع مورد نیاز برای شروع تجارت وجود دارد. برای مثال، اگر شما برای ایجاد سایت تان یک کامپیوتر لازم دارید، به همسایه تان بابت خرید سیستمش خدمات دهید و از کودکش مراقبت کنید.


5- از خدمات کم هزینه استفاده کنید.

همانطور که قبلا گفته شد، شما می توانید از سایت های اینترنتی برای تبلیغات خدمات و تولیداتان استفاده کنید، شما همچنین می توانید از این سایت ها برای ایجاد کمپانی خود استفاده کنید. برای مثال، بسیاری از طراحان برای طراحی آرم 25-5 دلار را پیشنهاد می کنند ( که تجدید نظر رایگان هم دارد). نمونه های قبلی را چک کنید و طراح یا خدمات رسانی را پیدا کنید که با سبک شما جور باشد.


این یک راه بسیار خوب برای آیتم های تبلیغاتی هست و یا آیتم های دیگر که تبلیغات کمتری نیاز دارند.


شروع کردن تجارت نیازمند نبوغ و استعداد برای آنچه که می خواهید انجام دهید، هست. اگر شما کاری را شروع کنید که به آن علاقه دارید، رها های خوبی برای پیشرفت پیدا می کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *