گوشی جداشدنی گوگل

طرح گوشی جداشدنی گوگل به تاخیر افتاد

یکی از جذاب ترین خبرهایی که از شرکت نوآور گوگل یا بهتر است از این پس بگوییم آلفابت به گوش رسیده,گوشی جداشدنی گوگل به نام Project ARA می باشد.

گوگل برنامه های خود را برای ساخت گوشی هوشمند جدیدی که قطعات آن توسط کاربران قابل چسباندن به یکدیگر و تغییر هستند را به عقب انداخته است.
گوگل در پرو‍ژه آرا تلاش می کند تا امکان جدا کردن و مجدد سوار نمودن قطعات گوشی هوشمند را فراهم نماید.

جداشدنی گوگل - طرح گوشی جداشدنی گوگل به تاخیر افتاد

یکی از مزایای این روش آن است که در صورت به روز شدن یک بخش از گوشی به سادگی می توان بخش قدیمی را از سایر اجزای گوشی جدا و با بخش تازه جایگزین کرد. علاوه بر این عرضه گوشی های این چنینی به کاربر امکان می دهد تا هر بخش از تلفن همراه را بر مبنای سلیقه اش از یک شرکت سازنده خاص خریداری کند و یک گوشی کاملا شخصی بسازد.

قرار بود اولین سری از این گوشی ها طی روزهای آینده در کشور پرتوریکو عرضه شوند، اما سخنگوی گوگل تایید کرده که برنامه های قبلی در این زمینه تغییر کرده است.

گوگل در ماه ژانویه کشور پرتوریکو را محلی ایده آل برای انجام چنین آزمایش هایی دانسته و علت این امر را استفاده ۷۵ درصد از مردم این کشور از گوشی های همراه برای اتصال به اینترنت دانسته بود.
جداشدنی گوگل2 - طرح گوشی جداشدنی گوگل به تاخیر افتاد
هنوز مشخص نیست گوگل به چه علت برنامه خود در این زمینه را تغییر داده و البته جزییات مربوط به طرح جدید گوگل در این زمینه هم اعلام نشده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *