ایده تبلیغات

شما هم نادیده می گیرید؟

تبلیغات - شما هم نادیده می گیرید؟

هرگز قدرت مردم را در نادیده گرفتن یک چیز، حتی اگر دقیقا روبه روی آنها باشد، دست کم نگیرید!
شاهکاری که توسط آژانس AMV BBDO در یکی از خیابان های لندن اجرا شد، واقعا بی نظیر است. این شاهکار به سفارش Cancer Research. U.K برای برقراری ارتباط با آن دسته از بریتانیایی هایی که به اولین علائم سرطان بی توجهی می کنند، به اجرا درآمد. البته، وقتی مردم از کنار توده ای عجیب با این ابعاد که در دنیای واقعی رشد کرده است به راحتی عبور می کنند، تعجبی ندارد که توده های کوچک موجود در بدنشان را اصلا نبینند!
بگذریم…

تبلیغات1 - شما هم نادیده می گیرید؟

مدل سازان شرکت Artem این توده های بی نظیر را ساخته اند و در رابطه با این پروژه چنین می گوید: ” Rogue Films سفارش طراحی و ساخت 4 توده در خیابان که سایز بزرگترین آنها 5 متر در 4 متر بود را به ما داد. از اولین تماس تا اولین روز اجرا، ما سه هفته کاری سخت و پیچیده را برای اتمام پروژه، پشت سر گذاشتیم.

توده ها باید با آجرهای سنگفرش خیابانی که برای اجرا پروژه و فیلم برداری انتخاب شده بود، هم خوانی می داشتند و به شکلی به نظر می رسیدند که گویی در خیابان یک تومور در حال رشد است.
وزن توده ها باید طوری در نظر گرفته می شدند که به راحتی و سرعت از حیاطی مجاور محل اجرا، منتقل شوند. و باید تا حدی مقاوم می بودند که تحمل حرکت یک ون از رویشان را داشتند. هم چنین یکی از توده ها با فایبرگلس مقاوم شده بود تا حرکت ماشین نظافت روی آن ممکن باشد.”

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *