شبکه اجتماعی

شبکه های اجتماعی خانوادگی

بسیاری از ما در اکثر شبکه های اجتماعی همانند تلگرام،اینستاگرام،لاین،وایبر و… عضو هستیم، نشان دادن اخرین فیلم ها و عکس ها و در جریان گذاشتن موضوعات جذاب و خوشحال کننده با برخی از افراد خانواده ازجمله پدر و مادر بزرگ ها میتوان از راه دور در اختیارشان قرار دهید!

یک زوج فرانسوی وسیله‌ای خلاقانه برای ایجاد یک شبکه خانوادگی بدون نیاز به هیچ تخصص و دانش خاصی را طراحی کرده‌اند که با استفاده از آن می‌توانید تمامی اطلاعات دلخواه‌تان اعم از فیلم و عکس را در هر زمانی که خواستید با هر کسی که خواستید، جدای از شبکه‌های اجتماعی معمول به اشتراک بگذارید.

برای ایجاد این شبکه خانوادگی نیاز است تا این وسیله را تهیه کرده و پس از انجام تنظیمات شبکه (فقط برای یک بار) آن را به پشت تلویزیون وصل نمایید. حالا هر زمانی که خواستید، می‌توانید از روی تلفن همراه‌تان فایل مربوطه را برای شبکه مورد نظر ارسال نمایید. آنها هم می‌توانند بدون نیاز به هیچ تنظیماتی همان لحظه تصاویر را روی تلویزیون مشاهده نمایند.

ideaz.ir 1302 hopen family 6 300x165 - شبکه های اجتماعی خانوادگی

این دستگاه شبکه خانگی در دو مدل طراحی شده است: Wifi که از طریق شبکه بی‌سیم اینترنت کار می‌کند و ۳G که از طریق اتصال یک عدد سیم کارت داده‌ها را جابه‌جا خواهد کرد.

این گجت خلاقانه که به شکل قلب است، با استفاده از تکنیک چاپ ۳ بعدی (۳D Print) ساخته شده است و قیمتی حدودئ ۴۵ دلار خواهد داشت.

ideaz.ir 1302 hopen family 5 211x300 - شبکه های اجتماعی خانوادگی

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *