سوپ جوجه برای روح

سوپ جوجه برای روح

سوپ جوجه برای روح

داستان موفقیت جک کنفیلد به عنوان یکی از محترم ترین سخنرانان انگیزشی و نویسندگان زمانی آغاز شد که او به عنوان یک معلم در یک دبیرستان داخلی شهر مشغول به کار بود. با دیدن انگیزه کمی که دانش آموزانش، غالبا دانش آموزان سیاه پوست و اعضای باند برای یادگیری داشتند، جک کنفیلد در جستجوی  راه هایی برای افزایش انگیزه آنها بود که باعث حضور او در یک جلسه سخنرانی پربار به رهبری یک سخنران انگیزشی شد. جک  با تعجب ، متوجه شد که موفقیت و اصول انگیزشی اثر کرد. دانش آموزان او شروع به گرفتن نمرات بهتر کردند و او داشت تبدیل به یک معلم با انگیزه می شد.
این آغاز تعالیم موفقیت شخصی و توسعه حرفه ای جک کنفیلد است.

Jack Canfield - سوپ جوجه برای روح

سوپ جوجه برای روح

سوپ جوجه برای روح

این سری از نظرات او در مورد سوپ جوجه برای روح در سال ۱۹۹۰ آغاز شد. او این ایده را با همکاری نویسنده مارک ویکتور هانسن به اشتراک گذاشت، و در سال ۱۹۹۳ بیش از ۶۰ داستان نوشتند.
اگرچه به دست آوردن کتاب منتشر شده، موضوع دیگری بود. قبل از این کتاب در نهایت به چاپ برسد، بیش از ۱۳۰ ناشر او را رد کردند. و حتی عنوان این کتاب، که کنفیلد به الهام معنوی نسبت داد، در ابتدا توسط ناشران رد شد. با این حال، اصرار او نتیجه داد و امروزه سوپ مرغ یک نهاد مجازی در ژانر کمک به نفس است، فروش بیش از ۱۱۲ میلیون نسخه از زمان اولین انتشار آن، بیش از ۲۰۰ شرکت تولیدی به وجود آورد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *