fu489 - ایده سایتی برای عذر و بهانه!

ایده سایتی برای عذر و بهانه!

سایتی که به کاربرانش نامه عذر وبهانه میدهد!

ایده ای ساده که صاحبش را میلیونر کرد.خیلی ساده با گرفتن مبلغی از مشتریانش برای انها نامه های عذر و بهانه و غیبت موجه جور میکند. این عذرهای اینترنتی هر کدام فقط به قیمت ۲۵دلار فروخته می شوند.

این نامه ها می توانند از یک دکتر حرفه ای یا بیمارستان یا احضاریه دادگاه جعلی یا حتی اعلامیه فوت باشند.فراهم کننده این نامه ها کارش را با ۳۰۰دلار شروع کرد و اکنون کارش را از طریق یک لپ تاپ در یک شهر کوچک در اوکلاهاما انجام می دهد. این سایت به طور ماهیانه ۱۵۰۰۰ مراجع دارد !

دلیل اصلی برای مطرح کردن این ایده تنها بیان این مساله است که ایده ها از نیازهایمان شکل میگیرند و لزومی ندارد جای دیگری به دنبالشان بگردیم.پس به خودتان رجوع کنید و ببینید چه نیازی در شما وجود دارد که هنوز برطرف نشده است؟ دوم این که ایده تان را هرچقدر هم که ساده باشد دست کم نگیرید ایده های زیادی بوده اند که در ظاهر خنده دار بوده اند اما صاحبان خود را میلیونر کرده اند.

5 پاسخ
 1. admin
  admin گفته:

  ممنون بابت نظر شما
  همونطور که در پست گفته شد هدف تحریک خلاقیت کاربران بوده است تا شاید به ایده ای بهتر منجر شود.

  پاسخ
 2. جوان
  جوان گفته:

  با سلام

  ایده جعل !!!!! دیگه از اون حرفها است جعل که تو همه دنیا تخلفه و عاقبت چنین کاری هم معلومه در واقع هم جاعل و هم متقاضی همه پاشون گیره ..البته نکته مهم این داستان (بهتر بگیم داستان چون شما هم این خبر را در اینترنت خونده اید و هیچ مدرک مستندی ندارید) جعل گواهی پزشکی و احضاریه دادگاه که آنلاین نمیشه باید اصل مدرک جعلی دستت باشه والا اون کپی مدرکه کپی هم همه میدونند نیاز به تائیدیه داره تروخدا دیگه ایده نده

  پاسخ
  • admin
   admin گفته:

   باید عرض کنم که مدارک جعل نمیشه بلکه مثل ایده تهیه گواهی پزشکی به واسطه ارتباطات شرکت تهیه میشه

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *