کسب درآمد اینترنتی

راه های کسب درآمد از اینترنت

راه های کسب درآمد از اینترنت

نهصد میلیون  نفر ! عدد کمی نیست این تعداد نفراتی است که در سرتاسر دنیا از اینترنت استفاده می کنند. یک بازار بزرگ و منحصربقرد  که دسترسی به آن به راحتی چند کلیک است . گنجی که تا به حال خیلی ها را میلیاردر نموده است.

 بدست آوردن و کار اینترنتی روز به روز رونق می یابد و تعداد زیادتری از صاحبان اندیشه ، سرمایه گذاران و کار آفرینان را به سمت خود می خواند. ولی چگونه می توان از اینترنت بدست آوردن در آمد کرد؟

aas - راه های کسب درآمد از اینترنت

کسب درآمد اینترنتی

بدست آوردن وکاراینترنتی به فروش محصولات یاخدمات دراینترنت گفته میشود. این نوع بدست آوردن وکار به سرعت در اقتصاد امروز رشد و پیشرفت نموده است. خریدوفروش اینترنتی به کوچکترین بدست آوردن وکارها نیز این امکان وفرصت را میدهد که به مخاطبان خود درسطح دنیای باحداقل هزینه دسترسی پیداکنند.

آیا تا به حال با خود فکر نموده اید که برای چه تجارت و بدست آوردن و کار خود را اینترنتی کنیم؟

 کسب و کار  شما در تمامی ساعات شبانه روز بدون توقف زمان فعالیت خواهد کرد.

پائین آمدن هزینه های نیروی انسانی

حضور در اینترنت و بدست آوردن سهام بازار

جذب مشتریان بالقوه و ناپایدار

بیشتر شدن  توان رقابتی  شما

و مهمتر از تمام دسترسی به مخاطبین و مشتریان طبقه بندی شده و هدفمند

چگونه تجارتمان را  اینترنتی کنیم؟

راه اندازی سایت اینترنتی

ثبت اسم اینترنتی

هر سایت اینترنتی اسم منحصر به خود را دارد. نظیر Yahoo . com یا google . com .به اینها اسم دمین می گویند.

این اسم منحصر به فرد است که سایت شما را از دیگر سایت های اینترنتی متمایز می سازد. ثبت اسم اینترنتی و فرستادن آن ،  منجر به می شود که بقیه بتوانند از طریق این اسم اینترنتی به شما دسترسی پیدا کنند. بنابراین ، وقتی که شما سایت اینترنتی تان را راه اندازی کنید ، کاربران اینترنت می توانند مثلاً با تایپ آدرس.www.NameKasbokareshoma.com  در جست و جوگر صفحه ی اینترنت ، شما را بیابند. شرکتهای مختلفی میباشند که در زمینه ی انتخاب نام و ثبت آن در اینترنت از شما حمایت و پشتیبانی کنند.

مشاور فنی

ازیک فرد یا شرکت معتبر که در این زمینه تخصص و اطلاعات فنی  دارد مشاوره بگیرید تا سایتی کامل و متناسب با نیازهای مخاطبان راه اندازی کنید.

تبلیغات اینترنتی
هرچه زیادتر در اینترنت دیده شوید ، تبلیغات اینترنتی بهتری داشته باشید و نام برندتان به سر زبان ها بیفتد  منجر به خواهد شد هرچه سریعتر بتوانید به سود زیادتری دست پیدا کنید. برای این کا میبای ست از کسانی که قدرت های فنی برای فزایش بازدید سایت ، رنک و سئو دارند را به کار بگیرید و اطلاعاتان را در این زمینه بیشتر کنیدد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *