غذا

ایده فینگر بیسکوئیت

تقریبا برای همه ما روشن است که صنعت غذایی از جمله زمینه هایی است که در کشور ما پتانسیل خوبی برای راه اندازی کسب و کار دارد.پوشاک و تغذیه را از جمله مناسب ترین زمینه های فعالیت در کشور می توان به شما آورد.

پس این کار ما را برای ایده پردازی آسان می کند.چرا که موضوع ایده پردازی برای ما تعریف شده است و ما باید به دنبال یافتن ایده های جدید باشیم.و یا اینکه از ایده های موجود خارجی الهام بگیریم.

در همین راستا ما در ایده باران سعی می کنیم ایده هایی در زمینه غذایی پیدا کنیم و هر زمان هم به ایده های خوب خارجی برخورد می کنیم به دنبال الهام گرفتن از آن هستیم.

ایده ای برای بستنی جدید از جمله مواردی است که به تازگی پیدا کرده ایم.و یا ایده هایی برای تنقلات خاص.

کار دشواری نیست فقط باید به دنبال قرض گرفتن ایده باشیم…

فینگر فودها یا مواد غذایی انگشتی از جمله مواردی است که می توان بر روی ان کار کرد.چند نمونه موفق هم در سال های اخیر شکل گرفته اند.پس در زمینه فینگر فودها می توان ایده پردازی کرد.

تنقلات هم در ایران طرفداران بسیاری دارد و ما می توانیم از این موضوع استفاده کنیم.شما ایده بارانی عزیز با ایده های غذایی سایت همراه شوید و ذهن خلاق خود را به کار بیندازید.در صورت نیاز به کمک در این رابطه و یا در صورتی که ایده ای مناسب پیدا کرده اید با گروه ایده باران ارتباط برقرار نمایید…

1 - ایده فینگر بیسکوئیت

 

کاربر گرامی برای مشاهده مطالب ویژه ابتدا در سایت عضو شده و سپس از بخش خرید اشتراک ایده باران، ایده بارانی ویژه شوید.
1 پاسخ
  1. علیلو
    علیلو گفته:

    سلام
    کار پوشاک و مواد غذایی احتیاج به سرمایه داره، ایده ای هم پیش بیاد اینقدر به خاطر نبود سرمایه نمیشه کار رو شروع کرد که دیگه آخرش آدم دلسرد میشه.

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *