ایده جالب حلقه جاکلیدی

ایده جالب حلقه جاکلیدی

ایده جالب حلقه جاکلیدی

 

نگاهی دقیق تر به اطرافمان ما را با فرصت های بی شماری رو به رو میکند. ایده های خلاقانه ای که میتوانند ارائه شوند برای ایجاد تغییری خاص در یک وسیله و محصول موجود. وسیله ای که ممکن است سال ها با ساختار یکسان و یکنواخت خود موجود بوده و مورد استفاده قرار گرفته است.

در ایده باران سعی میکنیم هرازگاهی چنین محصولاتی را نیز بررسی کنیم و طرح های جدیدی که میتواند روی آن ها اعمال شود تا محصول خلاقانه ای شکل بگیرد.هدف ما این است که بتوانیم به محصولی جدید برسیم به فکری خلاقانه برای ایجاد یک کسب و کار جدید و به صورت گروهی این طرح ها را اجرا کنیم.

 

در ادامه با یکی از مطالب کانال همراه هستید که با هدف تحریک ذهن کاربران ارائه میشود. این طرح ها را بررسی کنید و به ذهنتان تلنگر بزنید شما هم میتوانید موارد مشابه را پیدا کنید و از طرحهای موجود هم الهام بگیرید.

111111 - ایده جالب حلقه جاکلیدی

 

تغییر اعمال شده میتواند بسیار کوچو باشد. کار را پیچیده نکنید و دنبال طرحهای عجیب نباشید با یک نوآوری ساده و ابتدایی هم میتوانید یک بیزینس سود آور خلق نمایید و لذت یک کارآفربنی متمایز را لمس کنید.

2222 - ایده جالب حلقه جاکلیدی

طرح هایتان را روی کاغذ بیاورید و از طرفی هم با گروه در ارتباط باشید ضمنا با عضویت در ربات میتوانید در اتاق فکر گروه نیز عضو شوید و در بحث ها شرکت کرده و در تیم سازی ها مشارکت نمایید.

 

ربات:

 

لینک ربات:  https://telegram.me/ideabaran_bot

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *