والک کار

ایده جالب به نام والک کار

Walkcar e1439305331183 - ایده جالب به نام والک کار

دنیای نامحدود و بدون مرز تکنولوژی همیشه آمادگی رونمایی از ایده ها و طرح های ناب و جالب را داشته است.به عبارتی از جمله زمینه هایی است که جریان های ذهنی خلاق می تواند در آن جاری شود و بدون محدودیت به خیال پردازی مشغول شده و خروجی ان طرحی جالب باشد.

والک کار را مهندسین ژاپنی ساخته اند.وسیله ای به اندازه یک لپ تاپ که می توان سوار آن شد و مسافت را به وسیله آن طی کرد.قطعا بهتر از طی کردن پیاده مسیر است و سرعت را افزایش خواهد داد.خستگی پدال زدن دوچرخه را هم ندارد.

در دوران کودکی همیشه به این فکر میکردم که چه خوب می شود پیاده رو را به شکل یک صفحه برقی بسازند که از یک سمت به سمت دیگر می رود.درست مانند تردمیل.عابران هم در حالی که روی آن ایستاده اند به مسیر خود می روند.با دانش فعلی می دانم که طرح جالبی نبوده است اما وقتی یک وسیله شخصی تقریبا همین کار را انجام دهد قضیه جذاب تر می شود.

والک کار وسیله ای کوچک، سبک و ظاهرا آسان برای استفاده است. این محصول دارای باتری قابل شارژ و به اندازه یک لپ تاپ است. و اگر چه در ظاهر به نظر نمی رسد وزن زیادی را تحمل کند اما این وسیله می تواند تا 120 کیلو گرم را حمل نماید.این وسیله که در سه ساعت شارژ می شود می تواند 7.5 مایل را در ساعت طی کند.

قیمت این وسیله هم حدود 800 دلار اعلام شده است که به نظر نمی رسد علاقمندان خرید آن را منصرف نماید.

در ادامه با تصاویر این محصول همراه شوید و به این سوال فکر کنید:

چرا ما در ایران یک والک کار نسازیم؟

6.2 مایل در ساعت تا 7.4 - ایده جالب به نام والک کار

 

ای جالب به نام والک کار 1 - ایده جالب به نام والک کار

 

ای جالب به نام والک کار - ایده جالب به نام والک کار

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *