کسب درآمد از اینترنت

ایده ای ناب برای راه اندازی یک کسب وکار اینترنتی

با توجه به اینکه یکی از مخاطبین سایت ایده باران هستید حتما با فرصت بسیار ایده ال کسب درامد از اینترنت آشنا هستید.حتی اگر تجربه ای در این زمینه را نداشته باشید حداقل در جریان کار موفقیت کسانی که در زمینه کسب وکار اینترنتی فعالیت میکنند قرار گرفته اید.

واقعیت این است که در وب ایران پتانسیل بسیار بالایی برای فعالیت وجود دارد و من هم بارها به این نکته اشاره کرده ام.اما این جذابیتی که در کسب وکار اینترنتی وجود دارد نباید باعث شود عجولانه به سمت سرمایه گذاری در این زمینه برویم.

how to start a business online marketing - ایده ای ناب برای راه اندازی یک کسب وکار اینترنتی

طی چند سال فعالیت در وب بارها شاهد شکست افرادی بوده ام که با انرژی فراوان سایتی را راه اندازی کرده اند اما این انرژی بیش از دو ماه ادامه پیدا نکرده است و یک سایت بدون بازدید با هزینه های فراوان به جا مانده است.

خوب هدف از این مطلب این است که اعلام کنم بدون بررسی و بازارسنجی برای ورود به وب وسوسه نشوید.

نکته بعد این است که سراغ روش های معمول و تکراری کسب درامد نروید.یکی از بزرگترین معضلات وب ایران این است ک با موفقیت یک سایت,در یک مدت زمان کم انبوهی از این سایت ها راه اندازی میشوند.سایت های پاپ اپ,خرید گروهی و… از این دسته بوده اند.

گروه ایده باران با هدف اجرای اصولی طرحها و ایده های کسب درامد از اینترنت فعالیت خود را آغاز کرده است و با پیستن متخصصین و کارشناسان کسب وکار اینترنتی به این گروه روز به روز تجارب گروه در زمینه کسب وکار انلاین بیشتر میشود و حال این فرصت برای کاربران ایده باران فراهم است که به طرق مختلف با این جمع همکاری کرده و کسب وکار اینترنتی خود را اصولی آغاز کنند.

23 - ایده ای ناب برای راه اندازی یک کسب وکار اینترنتی

روش های همکاری با ایده باران و شروع کسب درامد از اینترنت:

1)یکی از ایده های ناب گروه را خریداری نمایید و با مشاوره هایی که توسط گروه دریافت خواهید کرد به مدیریت کسب وکارتان بپردازید.

2)به عنوان سرمایه گذار با گروه وارد همکاری شوید و به صورت تضمینی کسب درامد نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و آغاز همکاری با ایده باران با شماره تماس زیر تماس بگیرید.

09389618280

احمدی

11 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *