ایده شام در اسمان

ایده اجرا شده: شام در اسمان

 چه لذت بخش است وقتی میبینیم ایده ای را عملی کرده ایم که زمانی یک طرح خیالی بوده است.
زمانی که دیوید گای سل، صاحب یک شرکت بازاریابی و ارتباطات به این فکر می کرد که چه لذت بخش است ، صرف غذا در آسمان در حالی که پاهایت از فضا آویزان است و صدای باد را در گوشت احساس  کنی و ابرها در نزدیکترین فاصله به تو هستند و شهر در زیر پایت قرار دارد و تو نوشیدنی سرد را در میان ترس و دلهره ای شیرین می نوشی ، نمی دانست که بنای یک کسب وکار بین المللی را بنیان می نهد .
 
این ایده باعث شد تا با همکاری مراکز تفریحی کسب وکار بزرگ در بیش از 47 کشور جهان ایجاد شود .
dinner in the sky 300x138 - ایده اجرا شده: شام در اسمان

ایده شام در اسمان

دیوید به همراه همسرش در کشور بلژیک در سال 2007 ابتدا ایده شان را با دوستانشان در میان گذاشتند و با استقبال آنها توانستند طی 3  ماه تجهیزات لازم برای اجرای  آنرا آماده کنند . اطاقکی سر پوشیده معلق در فضا که بوسیله جرثقیل به اوج آسمان برده می شد .وقتی این ایده در کشورشان طرفداران زیادی پیدا کرد، در لاس وگاس آمریکا آنرا اجرا کردند و افرادی که به دنیال تنوع در زندگی هستند جذب این ایده شدند .
در سال 2008 با ایده بر پایی مراسم ازدواج در آسمان ، صاحبان کلسیا را متقاعد کردند تا مراسم ازدواج را در جلوی کلیسا در اوج آسمان اجرا کنند و زوج های خوشبخت سر از پا نمی شناختند .
در بزرگترین ابعاد این مکانهای پذیرایی تعداد 44 نفر گنجایش دارد که برای مدت 90 دقیقه ، برای هر نفر 500 دلار هزینه بر می دارد و در طی این مدت میهمانان توسط غذاهای 5 ستاره پذیرایی می شوند .
دیوید می گوید قبل از اینکه میهمانان برای ورود آماده شوند از آنها در خواست می شود تا به دستشویی مراجعه کنند ، چون در ارتفاع با افزایش آدرنالین ، شما باید کاملاً راحت باشید و تا 90 دقیقه امکان بر گشت وجود ندارد .
dinner in the sky brussels 300x196 - ایده اجرا شده: شام در اسمان

ایده شام در اسمان

در هر منطقه ای بنا به ذائقه افراد تنوع غذایی متفاوتی توسط گارسون ها ارایه می شود و اغلب 3500 نفر در لیست ثبت نامی ها وجود دارد و بیش از 1000 شرکت برای همکاری در سر تاسر جهان اعلام آمادگی کرده اند .
هم اکنون اجرای برنامه های زنده – تبلیغات تلویزیونی – کنسرت – شو ماشین و ایده های مختلفی در این کسب و کار اضافه شده است که هیجان میهمانان را دو صد چندان می کند .
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *