گروهی 435x330 - اولین سایت تشکیل تیم برای اجرای ایده ها

اولین سایت تشکیل تیم برای اجرای ایده ها

با سلام

با کمی جستجو در بین سایت های فارسی که در زمینه کسب وکار فعالیت میکنند به فهرست بلندبالایی از سایت های اموزشی برخورد میکنیم که تنها به ارائه مطالب انگیزشی و موفقیت و همچنین مطالب اموزشی در زمینه کسب وکار و کارآفرینی می پردازند.
همچنین فراوانند شرکت هایی که به اموزش مباحث کارآفرینی و کسب وکار میپردازند و همایش هایی هم برگزار میکنند.

اما سوالی که مطرح میشود این است:
چه زمانی این شور و شوق بی نهایت غلیان کرده و شخص را در مسیر کارافرینی قرار میدهد؟
چرا هیچ فعالیت عملی از جانب این سایت ها و شرکتها برای شروع یک فعالیت گروهی صورت نمی گیرد؟

نکته مهمی که مطرح میشود این است که مطالعه مطالب انگیزشی تا حدی برای افراد نیاز است و بیشتر از ان در صورتی که به عمل منجر نشود حتی نتیجه عکس داشته و باعث افسردگی و ناراحتی های روانی برای افراد خواهد شد.
گروه ایده باران با این هدف تشکیل شده است که قدمی در مسیر عملیاتی برداشته و علاقمندان به کارآفرینی را به بهترین مسیر هدایت نماید.
گروه ایده باران متشکل از صاحب ایده,سرمایه گذارو عامل اجرایی میباشد که با بررسی شرایط و فرصت های مختلف,پروژه های کارآفرینی را استارت زده و توسط گروه های مختلف مدیریت میکند.

برای گروه ایده باران دو هدف تعیین شده است:
1)اجرای ایده های جدید

2)راه اندازی کسب وکارهای معمول به شیوه اصولی

گروه ایده باران در کنار اجرایی کردن ایده های جدید به همکاری در گسترش کسب وکارها هم خواهد پرداخت.بنابراین کسانی که به کسب وکار خود مشغول هستند و یا از فرصتهای کاری خوبی در شهر خود مطلع هستند با مراجعه به بخش استان خود تاپیک مربوط به همکاری را ایجاد کرده و با همکاری گروه ایده باران کسب وکار خود را گسترش دهند.

گستردگی اعضا و همچنین گروه های شهری ایده باران,اجرای ایده ها و طرح ها را تسهیل کرده و همچنین به پیشبرد اصولی طرح ها در شهرهای مختلف سرعت میبخشد.
تمامی علاقمندان به کارآفرینی میتوانند با پیوستن به گروه بزرگ ایده باران در جهت پیشبرد طرحها و ایده های کسب وکار مشارکت نمایند.

 

سایت گروه ایده باران:www.group.ideabaran.ir

گروه ایده باران

2 پاسخ
  1. بهروز
    بهروز گفته:

    سلام بنده بهروز نژادیان هستم فوق دیپلم حسابداری . آشنایی به زبان انگلیسی .
    بعضی وقتها یک سری ایده هایی به فکرم میزنه ولی نمیدونم چه جوری و کجا اجرایی کنم یعنی نیازمند یک گروه هستم . شاید ایده هام بعضی وقتها معمولی باشه ولی آخرش اینطوری نیست .

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *