Jack Canfield vasna1 - افزایش آگاهی و موفقیت به شیوه  جک کان فیلد

افزایش آگاهی و موفقیت به شیوه جک کان فیلد

افزایش آگاهی و موفقیت به شیوه  جک کان فیلد

جک کان فیلد

ساختن یک پایه و اساس در درک رابطه بین آگاهی، عمل، و اسایش برای موفقیت شما بسیار مهم است.من در بعضی از سمینارها با یک اسکناس ۱۰۰ دلاری جلوی تریبون می ایستم و فریاد می زنم : من می خواهم این را دور بیندازم کسی انرا نمی خواهد؟ تقریبا بسیاری از افراد فقط دستشان را بالا می برند. من اسکناس یک دلاری را نگه می دارم تا سرانجام کسی سراسیمه از صندلی خود بلند شود و دوان دوان خود را به روی صحنه برساند، و اسکناس را از من بگیرد. دو درس در اینجا وجود دارد. یکی این است که پول به شخصی که اقدام لازم را انجام داده است می رسد. دیگر این است که یک حالت خاصی از آگاهی باعث انجام و یا پرهیز از انجام ان می شود.

Jack Canfield vasna1 - افزایش آگاهی و موفقیت به شیوه  جک کان فیلد

افزایش آگاهی و موفقیت به شیوه جک کان فیلد

وقتی که من از مردم می خواهم بیایند وبرای بردن پول اقدام کنند، همیشه همین پاسخ را دریافت می کردم که: آنها خجالت می کشند. آنها در مورد آنچه دیگران فکر می کنند نگران هستند و فکر می کنند این یک حقه بود. این پاسخ ها حاکی از آگاهی احاطه شده با ترس، کمبود، و بدبینی است. نیروهای مشابه می تواند در زندگی روزمره ما به کار گرفته شوند. در هر حال ما یا درصدد تقویت کردن آن نیروها و یا جایگزین کردن آنها با چیز بهتری هستیم. در زیر برخی از راه های اساسی برای گسترش سطح آگاهی شما امده است و مدعی گسترش ثروتی است که سزاوار شماست.

مکالماتتان را نظارت کنید

ما در دریایی از مکالمه شنا می کنیم. هر بار که شما در یک جلسه ، تماس تلفنی و یا ارسال ایمیل شرکت دارید، اقدام به انجام مکالمه کرده اید. هر زمان که شما به یک ضبط صدا گوش می دهید و یک کتاب را انتخاب می کنید، اقدام به شروع مکالمه با یک نویسنده ویا گوینده کرده اید. و نیز زمانی که شما در روزنگارتان چیزی می نویسید و یا چند دقیقه می نشینید و فکر می کنید، یک مکالمه با خود را شروع کرده اید. مجموعه اثرات این گفتگو را در نظر بگیرید. دوست من جیم روحان می گفت :ما به طور متوسط با پنج نفر، بیشتر وقت خود را می گذرانیم. کیفیت مکالمات ما کیفیت زندگی ما را ایجاد می کند .پنج نفری که به “حیطه ی مکالمات” در زندگی شما تسلط دارند چه کسانی هستند؟ آخرین باری که شما با کسی صحبت کردید چه حرفهایی زدید؟ و آیا این مکالمه آگاهی شما را بالا برد و یا آن را ویران کرد؟

بر بالا بردن سطح اگاهی خود پافشاری کنید

بیایید از شر مجموعه مکالمات “وحشتناک” ، مکالمات سمی با افرادی که در خشم یا شکایت فرو رفته اند، خلاص شویم.در عوض به مکالماتی که باعث گسترش سطح اگاهی شما می شوند مشغول شوید.مثلا زمان بیشتری را برای بودن با افرادی که قبلا کاری را انجام داده اند که اکنون شما میخواهید انرا انجام دهید اختصاص دهید.از انها نحوه ی ورودشان به ان کار و راههای موفقیت در ان را بپرسید. علاوه بر این، حداقل یک کتاب در هفته بخوانید. بر روی داستانهای نشاط بخش و زندگینامه های افراد موفق تمرکز کنید. مطالعاتتان را زیاد کنید و روشهای بالا بردن مهارت هایتان در مدیریت پول، تربیت کودکان شاد، ایجاد روابط عاشقانه و حفظ سلامت خود را یاد بگیرید. بالا بردن سطح اگاهی تان را با ادامه دادن یک مسیر دائمی از ایده های مثبت و مفید تقویت کنید.

رویا بافی کنید

آیا تا به حال رویای خود را با کسی که به توانایی های شما شک دارد به اشتراک گذاشته اید؟ این موضوع میان مارک ویکتور هانسن و من در هنگام نشر کتاب سوپ جوجه برای روح اتفاق افتاده است. من از او پرسیدم که انتظار دارید چند نسخه از این کتاب به فروش برسد. ناشر گفت: ما موفق به فروش ۲۰،۰۰۰ نسخه از ان می شویم. به من ایمان داشته باشید، این آرزوی من نبود! هدف من بود که ۱۵۰٫۰۰۰ نسخه در شش ماه و ۱٫۵ میلیون در ۱۸ ماه به فروش برسد و بعد با صدای بلند خندید و گفت: که غیر ممکن بود. ۱۳۵٫۰۰۰ نسخه در شش ماه و ۱٫۳ میلیون در ۱۸ ماه به فروش رسید. من انتظار اولیه ناشر را نمی دانستم، اما بسیار بیشتر از انتظار او فروختیم. این اولین کتابی بود که فروش ان به بیش از هشت میلیون نسخه در امریکا و ۱۰ میلیون نسخه در سراسر جهان رسید. زمانی که یک مکالمه ی رویا کش دارید دو راه حل بیشتر ندارید. رها کردن رویاهایتان و یا بازگشت به هدف اولیه ی خود با انرژی و تعهد بیشتر. بر روی هدف اصلی خود که این پیام را به مغزتان ارسال کرده تمرکز کنید: من می خواهم زنده بمانم تا زمانی که رویاهایم تحقق یابند. از همین حالا شروع کنید! از این سطح عمده ی هدف حمایت کنید با اظهار جملات مثبت، مثل: چه بر سر اقتصاد بیاید برای من مهم نیست، این مهم است که بتوانم کسی را که به من کمک خواهد کرد و کسی که به او کمک خواهم کرد را به سمت خود بکشم.
میزان مشتریان من در حال گسترش است.
این را تکرار کنید: کسب و کار وارجاعات مرا در مسیرم نگه می دارند.
و سپس تجسمات حمایت کننده را به ان اضافه کنید. چکهای پرداختی، اجاره ای و یا حق التالیفی بزرگتر را در دستانتان تجسم کنید. مردم را در حین دادن پول نقد به خودتان تجسم کنید.

انفاق کنید

این تصورات را با چشم انداز به اشتراک گذاری ثروت تکمیل کنید. بسیاری از ثروتمندترین افراد در جهان هستند که به عشردهندگان معروف شده اند، بدین معنی که ۱۰ درصد از درآمد خود را به سازمان های خیریه می بخشند. خود را در حال انجام همین کار تجسم کنید. کسانی که انفاق می کنند نعمت بیشتری دریافت خواهند کرد، و کارکردشان چند برابر خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *