ارسال مایحتاج درب منازل

ایده ارسال مایحتاج و کالا درب منازل

ارسال کالا درب منزل

دقت کردین هنوز شبکه ای بزرگ برای ارسال مایحتاج درب منازل ایجاد نشده؟
چرا شما این کارو انجام ندین؟
برای اجرای ایده باید بازار هدف رو کاملا کوچیک کنید مثلا یه منطقه از شهر رو انتخاب کنید و روی ارسال مایحتاج به منازل اون ناحیه تمرکز کنید تا بعد از مدتی شناخته بشین.حالا یک منطقه نزدیک به بازار هدف اولیه را هم به شبکه فروش اضافه کنید و کم کم کار رو گسترش بدین.
باید عرض کنم که در بعضی شهرها این کار توسط سوپری ها انجام میشه اما هدف ما  از مطرح کردن این ایده ایجاد یک شبکه وسیع در سراسر کشور و یک برند ارسال مایحتاج میباشد.
یک روش برای شروع با سرمایه خیلی کم:
بعد از انتخاب منطقه مورد نظر به چند سوپری یا عمده فروش در اون منطقه سر بزنید و ازشون بخواین که در مقابل خرید خوب ماهانه تخفیف بگیرید البته میزان تخفیف کم خواهد بود اما به دلیل حجم فروش بالا سود خوبی برای شما خواهد داشت. حالا باید یه اسم خوب انتخاب کنید و تراکتهای خودتونو تو منطقه پخش کنید.
برای ارسال سفارشات:
فرض کنید ساعت 9.30 صبح یک سفارش گرفتین همون لحظه زمان ارسال به مشتری رو مثلا 11 اعلام کنید و باز منتظر تماس باشید. برای تمامی سفارشات بازه زمانی در نظر بگیرید اما سعی کنید در زمان اعلام شده ارسال انجام شود.سفارشات رو براساس زمان اعلام شده و ادرس مرتب کنید حالا به یه جوان با موتور نیاز دارین تا سفارشات رو به مقصد برسونه.
با هر میزان سرمایه اولیه میتوان این ایده را عملی کرد فقط باید در ابتدای کار گسترده فکر کنید اما متمرکز عمل کنید به عبارتی هدف شما این باشد که زمانی بزرگترین شرکت ارسال مایحتاج درب منازل را مدیریت خواهید کرد!

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *